برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب کهگیلویه و بویراحمد

هفتمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۷، با حضور اعضا و به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه، مهندس داودی مهر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، ضمن ارایه گزارشی از روند اجرای مصوبات قبلی این شوا، خواستار همکاری دستگاههای مرتبط در خصوص رفع تصرف از بستر و حریم رودخانه بشار شد و گفت: یکی از ضروری ترین کارهایی که باید هر چه سریع تر و به طور کامل انجام گیرد، اتمام موضوع رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه بشار و احداث جاده ساحلی این رودخانه می باشد که با وجود انجام بخشی از مسیر، همچنان حمایت و حضور دستگاههای مرتبط را برای اتمام آن، می طلبد.

وی، افزود: موضوع الگوی کشت نیز یکی از ضرورت هاست که امیدواریم سازمان جهاد کشاورزی، همچون گذشته موضوع را پیگیری جدی تری نماید تا انشالله برای سال آینده با مشکلات کمتری مواجه شویم.

همچنین، مهندس فیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تقدیر از اقدامات شرکت آب منطقه ای، اظهار داشت: جهت موضوع پر و مسلوب المنفعه کردن چاههای غیرمجاز و نصب کنتورهای هوشمند حجمی، مکاتبات لازم از سوی دستگاههای مرتبط از جمله سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام گیرد تا در اعتبارت سال آینده، این موضوع بنابر اهمیت آن، لحاظ شود.

شایان ذکر است که پس از اظهار نظر و ارایه پیشنهادات و نظرات سایر حاضرین، مواردی مورد تصویب و تاکید اعضا، قرار گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات