پیام ریاست سازمان به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز ۹۸

پیام ریاست سازمان به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز ۹۸


بسمه تعالی
برآمد باد صبح و بوی نوروز                      به کام دوستان و بخت پیروز
فرا رسیدن عید سعید نوروز را که سرآغاز بهار طبیعت و بهار جسم و جان انسان است به همه همکاران عزیز و اعضای فرهیخته سازمان صمیمانه تبریک عرض می نمایم. امیدوارم آغاز سال جدید، سرآغاز روزهای نو، زیبا و با نشاط و سرشار از سعادت و خوشبختی برای تمامی همکاران گرانقدر باشد.


دگرگونی هر پدیده ای در عالم، به دست انسان است و  همه تحول ها با اراده انسان، انجام می گیرد. انسان اگر بخواهد در وضعیت جامعه خود تحولی ایجاد کند، باید این تحول را در خود آغاز نماید.


پیشرفت و تعالی جامعه مهندسی نیز در گرو تحولاتی بنیادین می باشد و اراده تک تک مهندسان و حرفه مندان در این امر مهم تاثیر بسزایی دارد.


ما سال دیگری را در پیش داریم، سالی نو  و روزی نو که نوروز نشانه شروع این سال است.


بحمدالله با همدلی و همت نمایندگان شما در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در سال جدید برنامه های مدونی جهت اعتلای خدمات مهندسی و به تبع آن ارتقای سطح کیفی خدمات به اعضا، مدنظر سازمان قرار گرفته است. از جمله برنامه های پیش رو ، شکل گیری سازمانی الکترونیکی با ایجاد سامانه غیر حضوری خدمات تهیه و صدور شناسنامه فنی و ملکی، یکپارچه سازی سامانه ارسال گزارش ها با سامانه مستند سازی اقدامات سازندگان دارای صلاحیت و سامانه های مشاوره فنی سازمان وشناسنامه فنی و ملکی ، امکان ارایه خدمات غیرحضوری جهت عضویت ، اخذ پروانه اشتغال به کار و تمدید وارتقای آن ، و مکانیزه شدن فرآیندهای سازمان و دهها برنامه کلان دیگر می باشد که امید است با پیشنهادها و همراهی شما اعضای فهیم، افتخار خدمتگزاری جامعه بزرگ مهندسان استان البرز را داشته باشیم.


براین اعتقادیم مادامی که خدمات مهندسی منجر به ارزش افزوده برای خریداران خدمات و کارفرمایان نگردد، رسالت و هدف بزرگ جامعه به منصه ظهور نرسیده و این امر در استان نیاز به ایجاد بسترهای مناسب از جمله حذف شرایط عدول از حدود و ثغور ضوابط و مقررات حاکم بر ساخت را داشته و اراده قاطبه جامعه مهندسی را می طلبد. خدمتگزاران شما در سازمان تمامی تلاش خود جهت تحقق شرایط مناسب و فراخور این رسالت عظیم را خواهند نمود.


در پایان برای همه مهندسان فرهیخته استان البرز آرزوی بهروزی دارم و امیدوارم روز و نوروز خوش و بهاران با صفا، با برکت و زیبایی در انتظار جامعه مهندسان استان البرز باشد و سالی پر برکت و سرشار از عزت و عظمت را در پیش داشته باشند.فرهاد غلامی


لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات