‍ حضور در عرصه سلامت و ورزش، یکی از تکالیف...

‍ حضور در عرصه سلامت و ورزش، یکی از تکالیف...

این ایام دومین میلاد حضرت علی‌ ابن‌ ابی‌طالب(ع) را در سال ۹۷ شاهد  هستیم و از این جهت سال جاری را بسیار پربرکت می‌دانیم. امیدوارم زندگی ما در مسیر ولایت علوی، مستدام باشد. از شهرداری نیز می خواهم که در فضاسازی شهری، این مناسبت عظیم در گیرودار تبلیغات سال جدید مغفول واقع نشود.

وی در ادامه به لایحه شهرداری در خصوص اساسنامه باشگاه ورزشی شهرداری پرداخت و گفت:

یکی از تکالیف شهرداری حضور در عرصه سلامت است‌ و انفعال شهرداری در این حوزه مشکلات فراوانی را ایجاد خواهد کرد لذا حضور فعال شهرداری و هزینه‌کرد در بخش ورزش بسیار موثر است و ارمغان آن سلامتی و نشاط جامعه خواهد بود.

ورزش قهرمانی به منزله قله است و ورزش همگانی دامنه آن محسوب می‌شود و تا قله نباشد حرکت در دامنه معنا ندارد. با وجود ورزش‌های قهرمانی می‌توان شهروندان را به ورزش‌های همگانی ترغیب کرد. مطابق همین قاعده بعد از کسب مدال المپیک توسط احسان لشکری، اقبال مردم به ورزش کشتی چندین برابر شد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین افزود: هر چند به شیوه مدیریت حوزه ورزش در شهرداری نقد‌های فراوانی دارم اما چون نمی‌خواهم به حضور فعالانه شهرداری در ورزش لطمه وارد شود فعلا از طرح آنها در این‌جلسه خودداری می کنم.

حق‌شناس در ادامه به طرح موضوع اساسنامه باشگاه نیز پرداخت و طرح آن را تکراری دانست.

عضو پارلمان محلی شهر قزوین متذکر شد: مصوبه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری از شوراهای قبل وجود داشته است و پروانه آن به‌ صورت ده ساله صادر شده و رشته‌های متنوعی نیز دارد لذا طرح موضوع فعلی برای باشگاه ورزشی شهرداری موضوعی بیهوده   است.

/پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات