پیام تبریک مهندس علیزاده به مناسبت فرارسیدن عید نوروز ۹۸

مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۸ و آغاز سال جدید پیام تبریک صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در متن پیام تبریک مهندس ابراهیم علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۸ و آغاز سال جدید آمده است:

"یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

همکاران ارجمند شرکت آب منطقه ای کرمان

بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سرسبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.

خداوندگار عالم را سپاسگزاریم که در سال گذشته شرکت آب منطقه ای کرمان توانست با کوششی زیاد برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت ارتقاء خدمت رسانی به آحاد جامعه گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران گرامی در سالی که گذشت و با استعانت از آفریدگار جهان، فرارسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است تبریک گفته و از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نمایم."

در ادامه این پیام آمده است: "امید است با یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم مهدی موعود (عج) با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید."

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات