پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی طی پیامی سال نو را به یکایک همکاران تبریک گفت:

طلیعه بهار دل‌انگیز که نشانه‌ای از صنع بی‌بدیل الهی است بار دیگر از راه می‌رسد تا غبار کهنگی را از چهره طبیعت بزداید،  بهار از راه می‌رسد و صحنه جهان آئینه تمام‌نمای قدرت خداوندی می‌گردد. با تشکر و سپاس به درگاه خالق بی‌همتا به استقبال سال نو می‌رویم و همه با هم صفحه دل را به تماشای تجلیات جمال حق می‌آراییم.

عزیزانم، بهار طبیعت را به تمامی شما بزرگواران تبریک می‌گویم و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم.

سالی که گذشت سالی پر تلاش و خاطره‌انگیز بود که برگ زرین دیگری بر تارک پر افتخار شرکت افزود، قطعاً همه این موفقیت‌ها مرهون لطف خداوند و تلاش بی‌دریغ شما عزیزان می‌باشد. البته نمی‌توان نقش خانواده‌های محترم را در فراهم آوردن فضایی مناسب برای شما خوبان را نادیده گرفت که بتوانید در سایه آرامش به فعالیت‌های خود بپردازید. به همین منظور از همه آن بزرگواران نیز سپاسگزارم.

عزیزانم، جا دارد در سالی که در پیش‌رو داریم عزم خود را جزم نموده و باور خود را بر ضرورت توسعه و تعمیم فرهنگ تکریم ارباب رجوع و ارتقاء جایگاه رفیع شرکت ، به مصداق یکی از ضروری‌ترین نیازها تقویت نموده و در این عرصه، بی‌مضایقه همت گماریم.در این راستا توکل به خداوند و حفظ ارزش‌های سازمان، شرط توفیق است، که شما بزرگواران شایستگی آن را در عمل به اثبات رسانیده‌اید.

بی‌شک با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده وهمت و تلاش مجدانه‌ای که در احاد شما عزیزان سراغ دارم در آینده‌ای نزدیک شرکت آب منطقه ای مرکزی به جایگاه واقعی خود خواهد رسید و صحنه آب کشور بیش‌از گذشته نقش اثرگذار شرکت را احساس خواهد کرد، ان‌شاء‌الله.

اینجانب ضمن عرض تبریک مجدد این عید باستانی، و تشکر خالصانه از تمام تلاش‌های همه شما عزیزانم، برایتان سالی پر از شادمانی و موفقیت و بهروزی در کنار خانواده آرزومندم.

سلامت و پیروز باشید

دوستدار صمیمی شما

عزت اله آمره ای

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات