پیام تبریک نوروزی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

هر نشانه ای از طبیعت به تعبیری پیامی از پیام های قدسی قادر متعال بوده تا جان آکنده از نیاز آدمی را به سوی رستگاری رهبری نماید و بدین سان بهار با همه عظمت و شکوهی مانند خود تنها جلوه ای کوچک از کرامت لایزال و حکمت بی مثال خداوند بوده تا هم بندگان خویش را از دل انگیزترین مظاهر زیبایی برخوردار سازد و هم آنان را به سخاوت و بخشندگی در حق یکدیگر ترغیب نماید.

به فرمایش قرآن کریم، خداوند زندگی را از آب خلق کرده است. در دین و آئین و فرهنگ کهن ما، آب زندگی و زندگی آب است و سقایی خدمتی برتر و والاتر و ارجمندتر در انجام این مهم. شرکت پر افتخار ما هدفی بزرگ و چشم اندازی ارزشمند  پیش رو دارد، رسیدن به شرکتی برتر در خدمت به مردم عزیزمان.

نیاکانمان به ما آموختند که راز ماندگاری در این سرزمین خشک و کم آب سازگاری با کم آبی است، آن ها با این باورها تمدن کاریزی که مبنایش همزیستی و دوستی با طبیعت و انسان و رعایت عدل وانصاف و مصرف بهینه همه نعمت های خدا بوده را بنا نهادند.

خوشبختانه برای مدیریت آب در کشور و استان و سازگاری با کم آبی عزم ملی ایجاد شده و دولت محترم کارگروه سازگاری ملی با کم آبی را با برنامه ای مدون و علمی ایجاد کرده است. در استان خراسان رضوی استاندار فرهیخته، نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران محترم ارشد، مسئولین بزرگوار قضایی، دستگاه های نظارتی و نظامی و امنیتی، فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی، تشکل های محترم قانونی مردمی و به ویژه تشکل های کشاورزی برای سازگاری با کم آبی به درک و فهم و زبان مشترک و همدلی و همراهی در انجام این کار خداپسندانه، حیاتی، پرخیر و برکت رسیده اند.

سالی که گذشت سالی پر از تلاش و کوشش در رسیدن به اهداف صنعت آب استان بود . خداوند سبحان را شاکریم که در این راه توفیقات زیادی به شرکت عطا فرمود. کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی و کسب شرکت برتر در بین شرکت های صنعت آب کشور، خود نشان از توانمندی و روحیه بالای تعلق سازمانی همکاران محترم جهت رسیدن به قلل موفقیت و پیشرفت دارد.

امیدوارم در آستانه سال نو با تلاش و همدلی تمامی معاونان، مدیران، کارشناسان و کارکنان خوب و صمیمی بیش از پیش شاهد پیشرفت و تعالی شرکت و دستیابی به اهداف در افق تعیین شده استراتژی های شرکت باشیم .

در کنار مضجع شریف امام هشتم(ع) فرصت را مغتنم شمرده، نوروز باستانی را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می نمایم و سالی پر از خیر و برکت و تندرستی و شادمانی برای شما آرزومندم .

محمد علائی

رئیس هیات‌ مدیره و مدیرعامل

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات