سالی که گذشت؛ سالی پر افتخار برای شرکت بود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی در آخرین جلسه شورای معاونان و مدیران این شرکت گفت: به لطف خدا سال گذشته سال پرافتخاری برای شرکت در تمامی زمینه ها بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، در این جلسه مهندس عزت اله آمره ای طی سخنانی با اشاره به آمار بارندگی در سال آبی جاری اظهارداشت: خداوند را باید شاکر باشیم که میانگین بارندگی در سال جاری به ۲۶۷ میلی متر رسید و خوشبختانه وضعیت مخازن سدها دارای شرایط مطلوبی است. وی در ادامه به مرور عملکرد  شرکت در سال ۹۷ پرداخت و ضمن ارزیابی موفق از این عملکرد این موفقیت را ناشی از انسجام کلیه بخش های شرکت توصیف کرد.

مهندس آمره ای با تاکید بر اطلاع رسانی شفاف از فرصتها و مشکلات آب برای مردم خاطر نشان کرد: مدیریت منابع آب بدون مشارکت مردم و مسئولین امکانپذیر نیست و جذب مشارکت مسئولان و بهره برداران لازمه تحقق مدیریت یکپارچه منابع است و این شرکت در سال گذشته به جهت جذب همکاری کشاورزان و مسئولان بسیار خوش درخشیده است.

وی ادامه داد: انتخاب ۳ چهره برتر آب کشور در همایش روز ملی آب در بخش های بهره وری آب در کشاورزی، انجمن های مردم نهاد فعال در بخش آبرسانی، آبخیزداری و آبخوان داری و چهره علمی و مردمی از بخش دولتی از استان مرکزی گویای شکل گیری گفتمان آب در این استان است.

مهندس آمره ای افزود:در همایش روز ملی آب بخش خصوصی یک گزینه از بخش دولتی را انتخاب کرد و در کنار این انتخاب، چهره آب انجمن‌های مردم نهاد و بخش کشاورزی نیز از استان مرکزی انتخاب شدند که این سه انتخاب گویای پیامی مثبت و اثربخش از استان است و نشان می دهد که گفتمانی در حوزه آب در استان مرکزی شکل گرفته که اثربخش بوده است.

سپس مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی ضمن تقدیر از زحمات تمامی همکاران در سال ۹۷  به بیان برنامه های سال آتی پرداخته و افزود:استمرار رویه های شرکت در سال جدید به خصوص در دو حوزه حفاظت و بهره برداری و طرح و توسعه، تشکیل مجمع خیرین آب در استان، واگذاری مدیریت دشت ها به مردم در قالب شرکت های بهره برداری و با عضویت خود کشاورزان، تعیین تکلیف چاههای فرم یک، تکمیل طرح ههای آبرسانی به شهرهای تفرش و خمین، تکمیل ساختمان های ادارات منابع آب شهرستانها، جانشین پروری و انتقال تجربیات، تداوم احیاء رودخانه ها در استان بخصوص رودخانه قره چای و با توجه به بارندگی های اخیر مدیریت سیلاب ها در فصل بهار از جمله برنامه های این شرکت برای سال آینده می باشد.

وی در پایان گفت:امیدوارم سال جدید سالی پر از کامیابی و موفقیت در جهت رسیدن به اهداف عالیه شرکت باشد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات