پنج سد در استان آذربایجان غربی آماده استقبال از مهمانان...

پنج سد در استان آذربایجان غربی آماده استقبال از مهمانان...

همزمان با ایام تعطیلات نوروزی سدهای شهرچای ، حسنلو ، مهاباد ، ساروق و آغ چای در استان آذربایجان غربی آماده استقبال از مهمانان نوروزی هستند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، این شرکت با صدور اطلاعیه ای از هموطنان و مسافران نوروزی خواست ضمن سفر به استان سرسبز و زیبای استان آذربایجان غربی  از جلوه های زیبا و دیدنی سدهای  شهرچای ارومیه ، سد حسنلو در شهرستان نقده ، سد مهاباد در شهرستان مهاباد ، سد ساروق در شهرستان تکاب و سد آغ چای در شهرستان چایپاره  بازدید و بهره مند شوند .

در این اطلاعیه آمده است :

با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید سعید نوروز و گرامیداشت دوم فروردین ماه روز جهانی آب و با آرزوی سالی سرشار از مهر و دوستی برای تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رساند همگام با آغاز بهار طبیعت شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی همچون سال های گذشته در ایام تعطیلات نوروزی آماده پذیرایی از بازدید کنندگان محترم به صورت گروهی و یا خانوادگی از سدهای شهرچای ، حسنلو ، مهاباد  ، ساروق و آغ چای است. .

در این اطلاعیه همچنین تصریح شده است: از کلیه علاقمندان دعوت می شود طی ایام نوروز از دوم  تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، بین ساعات ۹ صبح تا ۱۹ عصر از این سدها بازدید کنند و ضمن رعایت نکات ایمنی و حفاظتی، از چشم اندازهای طبیعی و زیبای آنها بهره مند شوند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات