نوروز با طعم خدمت/آمادگی پرسنل شرکت در ایام تعطیلات نوروزی


مهندس کیوان فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق در آخرین روز کاری سال۹۷ با حضور در محل کار همکاران این شرکت گفت: کارکردن در مشاغلی که خدمت رسانی به مردم است به نوعی حس نشاط را در فرد ایجاد می کند و همکاران شرکت نیز از این قاعده مستثنی نیستند و تلاش آنها برای خدمتگزاری به واسطه تعطیلات و مناسبت های سال کم نخواهد شد .

وی ضمن تشکر از خانواده های همکاران کشیک واحدهای بهره برداری،دیسپاچینگ، امور ،اتفاقات شبکه و... که در لحظه تحویل سال در حال خدمت رسانی هستند گفت: اگر صبر و بردباری خانواده ها نباشد ، خدمتگزاری برای همکاران کار آسانی نیست زیرا خانواده و پشتوانه بودن آنها در همه مراحل زندگی ، می تواند عامل مهمی در نشاط همکاران در روز های مهم سال و دوری از کانون گرم خانه باشد .

فرح زاد ادامه داد: به دلیل مسافر پذیر بودن منطقه غرب مازندران در ایام نوروز حساسیت کار شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران بسیار بالاست و از خداوند متعال برای همه همکاران توان مضاعف، توفیق و سلامتی آرزومندم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در تکمیل صحبت های خود گفت : اطلاع رسانی در خصوص فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق به طور جدی برای مسافرین ، مهمانان و مردم منطقه غرب مازندران آغاز شده و همکاران با حضور در کمپ های هلال احمر با توزیع بروشور ، اطلاع رسانی های لازم را انجام می دهند، همچنین با نصب بنرهای متعددبا مضامین مدیریت مصرف برق در مبادی ورودی شهرها نیز اطلاعات لازم در این زمینه به هموطنان عزیز ارایه شده است.

وی افزود: در ایام تعطیلات نوروز همکاران کشیک ستادی و امورهای هشتگانه آماده خدمت رسانی به مشترکین هستند و در صورت بروز مشکل هموطنان می توانند از طریق تماس با شماره ۱۲۱ موارد را به همکاران این شرکت اطلاع دهند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب) یک شرکت در شهر نوشهر می باشد

   نظرات