تمامی مطالبات کارکنان شهرداری پرداخت شده است/ برقراری انضباط مالی در شهرداری

تمامی مطالبات کارکنان شهرداری پرداخت شده است/ برقراری انضباط مالی در شهرداری

معاون مالی و اقتصادی شهرداری اصفهان گفت: امسال به لحاظ اقتصادی سال بسیار سختی بود از همین رو اداره شهر و تامین هزینه های آن نیز کار آسانی نبود. با این وجود شهر به خوبی اداره شد که لازم میدانم از تلاش همه همکارانم در مدیریت شهرداری قدردانی کنم.

مرتضی طهرانی در نشست پایان سال مدیران شهرداری اظهار کرد: بودجه سال ۹۷ شهرداری سه هزار میلیارد تومان پیش بینی شد؛ علاوه بر اینکه لازم بود این بودجه را تحقق ببخشیم باید همین مبلغ را نیز هزینه و بدهی های گذشته را نیز پرداخت می کردیم در واقع ما ۹ هزار میلیارد تومان را توانستیم مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه جذب سرمایه گذار اتفاقی بود که به خوبی در مدیریت شهری فعلی رقم خورد، ادامه داد: سرمایه گذارانی که سرمایه‌های خود را به خارج شهر و کشورهای دیگر برده بودند این امید در دلشان زنده شد که سرمایه های خود را به شهر بازگردانند؛ در واقع ۳۷ درصد افزایش بودجه شهر برای سال آینده با جذب همین سرمایه گذاران امکان پذیر می شود.

معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان تاکید کرد: با تلاش های صورت گرفته هم اکنون حقوق معوقه در شهرداری وجود ندارد و مطالبات پیمانکاران نیز به روز پرداخت شده و بسیاری از ناهنجاری هایی که در ابتدای کار وجود داشت دیگر وجود ندارد.

طهرانی با بیان اینکه هم اکنون انضباط مالی در شهرداری برقرار شده است، گفت: در حال حاضر فرصت های برابر برای همه شهروندان ایجاد شده و گلایه‌ها برای شهر به حداقل رسیده است در واقع جلوی بسیاری از هزینه‌های اضافی گرفته و این هزینه ها مدیریت شد.

وی با بیان اینکه ۲۰ درصد در هزینه‌های جاری صرفه جویی مالی صورت گرفت، افزود: با گزارش تفریغ بودجه می‌توان این عدد را اثبات کرد و همه اینها نتیجه تلاش و همت مدیران شهرداری است؛ علاوه بر اینها  ۱۴۰ خودرو در شهرداری از رده خارج و حدود ۶۵۰ نفر از مجموعه شهرداری خارج شده اند و با این وجود کار شهرداری نیز در حال انجام است.
وی اظهار کرد: در صورت اصلاح چارت و اصلاح نیروی مازاد می توان وظایف شهرداری را به نحو بهتری انجام داد؛ با تجارب خوبی که در سال جاری کسب شد می‌توانیم بودجه سال آینده را به خوبی مدیریت و محقق کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات