برخورد شدید دو دستگاه خودرو...

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه پراید منجر به مصدومیت و محبوس شدن راننده پراید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، زمانی که شهروندان متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و درخواست کمک کردند، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره هفت و پنج را ساعت ۱۹:۵۷ عصر پنجشنبه هشتم فروردین ماه به زیرگذر میدان آیت الله خاتمی اعزام کرد.

سعید ایران نژاد رئیس و بازرس ایستگاه شماره پنج که در محل حادثه حضور داشت و ناظر بر عملکرد نیروها بود گفت: یک دستگاه پژو ۴۰۵ با یک نفر سرنشین به نام خانم فاطمه – گ (راننده) به علت نامعلومی با یک دستگاه پراید با یک نفر سرنشین به نام خانم نجمه – پ  (راننده) برخورد کرده و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به این که آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود: در جریان این حادثه تنها سرنشین خودرو پراید مجروح محبوس شده بود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را آزاد و به بیرون از اتاقک خودرو منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

ایران نژاد در ادامه بیان نمود: نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین، خودروها را به حاشیه امن جاده انتقال و تحویل عوامل پلیس ۱۱۰ داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات