آمادگی کامل ستاد اجرائی...

با اشاره به شرایط جوی و بارندگی های اخیر طبق پیش بینی هواشناسی شاهد افزایش شدت باران و آبگرفتگی معابر خواهیم بود، بنابراین اعضای ستاد مدیریت بحران منطقه دو شهرداری یزد آمادگی لازم جهت خدمت رسانی بهتر به مردم را دارند.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه در این خصوص گفت: ستاد بحران منطقه آمادگی کامل در مواجه با بارش های احتمالی را دارد.

وی با تاکید بر اعلام آمادگی کامل آماده باش صد در صدی نیروهای امدادی در سطح شهر، افزود: شهروندان آرامش خود را حفظ کنند و هدف اصلی این نشست ها ایجاد ساختار سازمانی و شناسایی ظرفیت ها و امکانات نیروی انسانی و ماشین آلات و همچنین شناسایی نقاط حادثه خیز سطح شهر یزد بوده است.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد ضمن آرزوی سالی پر از خیر و برکت، توام با معنویت و سلامتی برای هموطنان تصریح کرد: شایسته است مسافران و میهمانان، توجه لازم به توصیه‌ها و نکات ایمنی مطرح شده توسط اکیپ‌های سد معبر و پلیس شهرداری داشته باشند و در خصوص عدم استقرار و برپایی چادر در نقاط خطر ساز اجتناب کرده تا از بروز حوادث تلخ و ناگوار جلوگیری شود و نوروزی شاد و خاطره انگیز را در کنار هم تجربه کنیم.

کشفی افزود: طی بازدیدهای مکرر از نقاط حادثه خیز تصمیمات مهمی اتخاذ شد که موارد مصوب فوراً رفع خطر و منطقه آمادگی کامل درخصوص بحران های ناشی از باران های بهاری را دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات