اجرای تصویر مکانهای تاریخی بر روی دیوارهای آجری، ویژگی پارک تمدن

شهردار کرمان در مراسم بهره برداری از پارک تمدن عنوان کرد:

اجرای تصویر مکانهای تاریخی بر روی دیوارهای آجری، ویژگی منحصر به فرد پارک تمدن

شهردار کرمان، اجرای طرح آثار تاریخی شهر کرمان بر روی دیوارهای آجری را ویژگی منحصر به فرد پارک تمدن در مقایسه با دیگر پارک های شهر کرمان عنوان کرد.
به گزارش کرمان آنلاین، سید مهران عالم زاده در آیین بهره‌برداری از پارک تمدن که با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهرداری و شهروندان برگزار شد، مساحت پارک تمدن را ۱۸۵۰متر مربع عنوان کرد.
وی گفت: کنده کاری های صورت گرفته بر روی دیوارهای آجری در این پارک، باعث شده است این پارک از دیگر پارک های شهر کرمان متمایز شود.
شهردار کرمان با بیان اینکه پارک های متعددی در چهار منطقه شهری برای استقبال از نوروز امسال به بهره برداری رسیدند، اجرای ۱۴سفره هفت سین ، نصب ۱۵ المان و طراحی ۱۶ تخم مرغ رنگی توسط هنرمندان در بولوار جمهوری را از دیگر اقدامات انجام شده برای نوروز امسال برشمرد.

وی گفت :به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ۱۵۰۰ ساعت برنامه فرهنگی در سطح شهر در ایام نوروز امسال در حال اجراست که می توان به برگزاری موسیقی های متعدد نواحی و پاپ به‌صورت خیابانی در نوروز امسال اشاره کرد.
وی هم چنین از برگزاری دو کنسرت بزرگ زنده در فضای روباز با حضور دو خواننده معروف کشوری در ایام نوروز امسال اشاره کرد و افزود: نوروز امسال با برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری متعدد، ثابت کردیم که می توان با اجرای این گونه برنامه ها نیز چهره شهر را عوض کرد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته سه پروژه بزرگ عمرانی در شهر کرمان به بهره برداری رسیدند، افزود : اجرای اینگونه برنامه ها و پروژه ها نشان از همدلی و همراهی کلیه مدیران و پرسنل شهرداری دارد و جا دارد از تلاش های آنها تشکر و قدردانی کنم.
وی از همدلی و همراهی استاندار کرمان و معاونان وی ، نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر نیز تشکر کرد.

نجمه ابراهیمی نژاد

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید eftetahtamadon۱.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید eftetahtamadon۳.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید shahrdardartamadon.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید shahrdardartamadoneftetah.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید tamadon۴.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید tamadoneftetah.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید tamadonefttetahh.JPG
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات