مدیریت بدون حادثه سیلاب در استان مرکزی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی در ششمین جلسه مدیریت بحران این شرکت گفت: تا این لحظه هیچگونه تلفاتی در استان مرکزی بر اثر بارش و سیلاب گزارش نشده است و خسارات مادی وارد شده ناشی از سیلاب نیز اندک است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، در این جلسه که با حضور تمامی اعضای کمیته مدیریت بحران برگزار گردید مهندس عزت اله آمره ای از همه مجموعه های شرکت و اعضای کمیته مدیریت بحران به خاطر تلاش ها، کوشش ها و از خودگذشتگی های بعمل آمده در ۳ شبانه روز گذشته و حضور همکاران در تمامی عملیات های میدانی، جلسات، ارتباطات تلفنی و ارائه گزارش های مربوطه و کمک به مدیریت سیلاب به هر شکلی تقدیر و قدردانی کرد.

مهندس آمره ای ادامه داد: شرکت آب منطقه ای مرکزی در مهندسی سیلاب در استان نقش اصلی را بر عهده داشته است و توانست با همکاری فرمانداران و بخشداران سیلاب ایجاد شده را با کمترین خسارت مدیریت کند.

وی همچنین از تلاش همکاران در مدیریت سیلاب بخصوص در اطراف روستاهای مشهد میقان، آزادمرزآباد و مرادآباد تشکر کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی ادامه داد: این شرکت با ارائه هشدارهای لازم به ستاد مدیریت بحران، حساسیت آنها را به مقوله سیلاب بالا برده و نقاط حادثه خیز را شناسایی کرد که نتیجه تمامی این فعالیت های پیشگیرانه باعث شد کمترین خسارت در استان ایجاد شود.

وی در پایان از همکاران درخواست کرد میزان خسارت های ایجاد شده در حوزه کاری اشان را بعد از جمع بندی جهت رسیدگی در این جلسه اعلام نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات