بازنگری طرح تفصیلی توسعه و عمران شهری در زرند

بازنگری طرح تفصیلی توسعه و عمران شهری در زرند

احسان نوذری” در گفتگو با خبرنگار واحد خبر شهرداری زرند، از بازنگری طرح تفصیلی توسعه و عمران شهری در شهر زرند خبرداد و اظهارکرد : آخرین بار این طرح در سال ۱۳۸۰ در شهر زرند بازنگری شده است .

وی با اعلام اینکه سال گذشته ۲۶۰ هزار مترمربع آسفالت در معابر شهری داشتیم و امسال ۱۵۰ هزار مترمربع آسفالت با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان در دستور کار شهرداری قرار دارد، گفت: بیش از ۶۰ هزار متر طول جدول گذاری و ۳۰۰هزار مترمربع زیرسازی و روکش آسفالت در معابر سطح شهر زرند در دستور کار شهرداری قرار داد .

معاون فنی و شهرسازی شهرداری شهر زرند با اشاره به اینکه هزینه کامل این طرح ها از بخش درآمدهای شهرداری از عوارض شهری تامین خواهد شد، تصریح کرد : در اجرای طرح های عمرانی، شهر به چهار بخش تقسیم شده است که اولویت با خیابان ها بعد کوچه های پر تردد و سپس کوچه های معمولی و کم تردد است که آسفالت و جدول گذاری در این بخش ها به طور عادلانه تقسیم خواهد شد .

وی افزود: طرح بازآفرینی شهری در بافت فرسوده شهری مانند محله اسدآبادی و خیابان مصلی که دولت ۵۰ تن قیر رایگان برای این طرح تخصیص داده است، بعد از ایام تعطیلات این طرح در زرند آغاز می شود .

نوذری ادامه داد: در سال ۹۸ اصلاح ورودی های شهری نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد که بر همین اساس نام ورودی های شهر زرند به این قرار می باشد که ورودی جنوبی از سمت کرمان بلوار آیت الله خامنه ای، ورودی غربی از سمت رفسنجان بلوار مصطفی خمینی، ورودی شرقی از سمت کوهبنان بلوار امام رضا (ع)، ورودی شرقی از سمت شهرک باهنر بلوار شورا و ورودی شمالی شهر از سمت روستای ده چنار بلوار جوان نام دارند .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات