غرق شدن دختر بچه ۵ ساله در رودخانه لوارک

به دنبال وقوع بارش های شدید طی روزهای اخیر و طغیان رودخانه های استان تهران، روز گذشته دختر بچه ۵ ساله ای به دلیل غفلت و بی توجهی خانواده به هشدارها و توصیه های ایمنی، در رودخانه لوارک در شرق استان تهران غرق شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، روز گذشته دختربچه ۵ ساله ای در هنگام بازی در حاشیه رودخانه لوارک، ناگهان به درون رودخانه سقوط کرده که با توجه به طغیان این رودخانه منجر به غرق شدن و مرگ وی شد.

بر اساس این گزارش پس از اعلام گزارش سقوط این کودک، گروه های امداد و نجات فورا وارد عمل شده که پس از مدتی پیکر بی جان این دختربچه در حوالی منطقه نیکنامده از آب گرفته شد.

طی روزهای گذشته مدیران شرکت آب منطقه ای تهران، مدیریت بحران استان تهران و همچنین مسئولان محلی به کرات هشدارهایی مبنی بر عدم توقف و تردد در حاشیه رودخانه ها اعلام کرده بودند که متاسفانه برخی ها با بی توجهی به این هشدارها متحمل خسارت های جبران ناپذیری شدند.

شرکت آب منطقه ای تهران ضمن تسلیت به این خانواده محترم اعلام می نماید با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی و تداوم بارش های سیل آسا در محدوده رودخانه های تهران، شهروندان از تردد و توقف در حاشیه رودخانه ها، مسیل ها و کانال های آبیاری اکیدا خودداری کرده و تا اطلاع ثانوی و برقراری وضعیت عادی به آنها نزدیک نشوند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات