تمهیدات ویژه معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری جهت کمک به سیل زدگان

تمهیدات ویژه معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری جهت کمک به سیل زدگان

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمد سراج معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از تمهیدات ویژه آن معاونت جهت جمع آوری کمک های مردمی و مشارکت در امر کمک رسانی به مناطق سیل زده خبر داد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق گفت: در این خصوص غرفه هایی جهت جمع آوری کمک های مردمی برپا خواهد شد تا از این طریق اقلام مورد نیاز سیل زدگان جمع آوری شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: هم چنین چندین خودروی وانت در اختیار گروه های جهادی با هدف جمع آوری اقلام مورد نیاز و کمک به مردم سیل زده قرار می گیرد. این خودروها مجهز به سیستم صوت و بنر جهت اطلاع رسانی به شهروندان می باشند.

وی افزود: معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از روزهای ابتدایی و پس از اطلاع رسانی های لازم توسط مبادی ذیربط، با بازدید میدانی و اطلاع از اقلام مورد نیاز در تهیه وسایلی از جمله گونی، بیل و نیروی انسانی فعال شد. همچنین به علت احتمال خطر در برخی منازل کوی سید خلف، با هماهنگی صورت گرفته با هیات ورزش محلات در آن منطقه حاضر شدیم. در گام بعدی و با ارتباط مناسب با سایر مساجد، معاونت فرهنگی هماهنگی های لازم را جهت ساماندهی نیروهای جهادی و ارسال آن ها به مناطقی که نیازمند رسیدگی داشته است، انجام داد. هم چنین با توجه به بالا آمدن آب، با حضور موثر در نوار ساحلی، اطلاع رسانی های لازم به شهروندان جهت حفظ یک فاصله مناسب با رودخانه انجام گرفت.

معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردرای اهواز به فرارسیدن عید مبعث اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به فرا رسیدن عید سعید مبعث، معاونت اقدام به تهیه شیرینی کرده و کارشناسان معاونت با حضور در کنار کسانی که در این زمینه فعالیت داشتند، ضمن تبریک عید سعید مبعث، اقدام به توزیع شیرینی کرد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری عنوان کرد: در حال حاضر از طریق معاونین فرهنگی اجتماعی ورزشی مناطق هشتگانه آخرین اخبار در خصوص فعالیت سایر نیروها در نوار ساحلی تعقیب می شود. البته نکته حائز اهمیت آن است که نوار ساحلی رودخانه کارون مسافت بالایی را به خود اختصاص داده و از این جهت نیازمند رسیدگی فراوانی می باشد.

سراج در پایان با دعوت از سایر شهروندان جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده و هم چنین حضور در نوار ساحلی کارون ابراز امیدواری کرد: با کمک شهروندان آسیب ها و خسارات سیل کمتر شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات