فعالیت های شبانه روزی شهرداری منطقه هفت در  استحکام بخشی به سیل بند در جاده ساحلی شرقی پارک مهزیار

فعالیت های شبانه روزی شهرداری منطقه هفت در استحکام بخشی به سیل بند در جاده ساحلی شرقی پارک مهزیار

باتوجه به بارش های اخیر شهر اهواز و بالا آمدن سطح آب رودخانه و سرازیر شدن آب در معابر و خیابانها و احتمال ایجاد خطر برای شهروندان ، شهرداری منطقه هفت اهواز با تلاش و کوشش شبانه روزی سعی در ممانعت از ورود آب به سمت جاده کردند .
رضا ارشادی مدیر شهرداری منطقه هفت اهواز عنوان کرد: مجموعه شهرداری منطقه هفت با ایجاد سیل بند در بلوار ساحلی شرقی و پارک مهزیار تا کنون توانسته از ورود آب رودخانه به جاده جلوگیری کند .
وی افزود: مجموعه شهرداری با تلاش شبانه روزی و بی وقفه با بهره گیری از ماشین آلات ،یک دستگاه لودر ، چهار دستگاه کامیون، یک دستگاه بابکت، بیل مکانیکی، بالابر و جرثقیل و شش دستگاه پمپ و مجموعا بالغ بر۱۰۰ نفر نیروهای خدمات، حراست و بسیج توانست سیل بندی به طول ۲۵۰۰ متر و ۲۰هزار متر مکعب خاکریزی ایجاد نمایید که همچنان درحال پیشروی و ادامه فعالیت می باشند .
ارشادی در ادامه گفت: در این مدت که مجموعه شهرداری منطقه هفت در حال تلاش شبانه روزی برای ساخت و احداث سیل بند بودند ، آیت الله فرحانی نماینده خوزستان در مجلس خبرگان و همچنین سنواتی، حاجتی، فلسفی ، لطفعلی زاده و جهانبخشی ، رییس و اعضای شورای شهر اهواز از نزدیک از اقدامات در حال انجام در بلوار ساحلی شرقی، طرح ایمن سازی و ایجاد سیل بند حاشیه بلوار ساحلی پارک مهزیار جهت تسریع در انجام عملیات و آگاهی از روند فعالیت ها بازدید کردند .

برپایه این گزارش نیروهای بسیج و حراست منطقه نیز به صورت شبانه روزی همراه نیروهای خدمات شهری در حال فعالیت برای استحکام بخشیدن به سیل بند ایجاد شده می باشند و حضور فعال و شبانه روزی مدیر و معاونین و مسئولین در کنار نیروهای زحمتکش خدمات شهری منطقه هفت در راستای خدمات رسانی و سرکشی به سیل بند حاشیه ساحلی پارک مهزیار ادامه دارد تا روند فعالیت و ایجاد استحکام برای سیل بند به مطلوبترین شکل انجام شود.
گفتنی است شهرداری منطقه هفت برای دفع فاضلاب در بلوار ساحلی شرقی با همکاری شرکت نفت و استفاده از دیزل پمپ و دوعدد پمپ sp ، در تلاش است تا از ورود فاضلاب به جاده جلوگیری کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات