آتش سوزی خانه ویلایی در بلوار لاکان رشت//آتش نشانی

آتش سوزی خانه ویلایی در بلوار لاکان رشت//آتش نشانی

۱۲۵ رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، حادثه آتش سوزی منزل مسکونی واقع در  بلوار لاکان، ۱۶ متری سمیه به  ساعت ۲۱ چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: به محض رسیدن به محل آتش سوزی شعله های آتش که بواسطه وجود مواد قابل اشتعال(ایرانت) و نبود دیوار آتش بر از سقف منزل مسکونی  به شدت به دیواره چوبی و سقف آپارتمان دو طبقه همجوار سرایت کرده بود مشاهده می شد.

وی با بیان اینکه سریعا آتش نشانان نسبت به پیشگیری از گسترش آتش و اطفای کامل آن اقدام کردند، افزود: خوشبختانه از سرایت آتش به پشت بام جلوگیری شد و در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

مومنی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق عنوان داشت و افزود: وجود کوچه های تنگ و باریک همانطور که در تصاویر مشخص است و نیز پارک خودروهای شخصی کار را برای آتش نشانان بسیار سخت نموده بود.

خانه آتش گرفته بیمه آتش سوزی داشت

همین گزارش حاکی است:  ۲۷ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه هشت دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان از ۳ ایستگاه  به محل حادثه اعزام شده بودند که خوشبختانه از اطلاعات کسب شده کانون آتش سوزی دارای بیمه آتش سوزی بوده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات