تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران در برق منطقه ای یزد ...

به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی برق یزد، جلسه ستاد مدیریت بحران در این شرکت به صورت فوق العاده و به دلیل پیش بینی سازمان هواشناسی در مورد بارندگی های شدید در روزهای آینده، به منظور آمادگی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی و اقدامات فوری پس از آن برگزارشد.

محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد با اشاره به تصمیمات اعلام شده از کمیته مدیریت بحران استانداری یزد، خواستار آمادگی کامل همه واحد های شرکت شد و برآمادگی کلیه خودرو های سبک و سنگین و سایر تجهیزات لازم برای مواجه با حوادث احتمالی ناشی از سیل تاکید کرد.

محمدحسین میرحسینی معاون بهره برداری از اعزام واحد های تعمیراتی به شهرستان های بافق، بهاباد و ابرکوه قبل از ورود سامانه پربارش به استان یزد خبر داد و وضعیت آمادگی سایر گروه های تعمیراتی را مناسب ارزیابی کرد.

دراین جلسه با بررسی و تحلیل وضعیت ایستگاه های برق در معرض روان آب ها، مقررشد بازدید مجدد توسط کارشناسان فنی انجام و اقدامات اصلاحی در نظر گرفته شود. همچنین مقرر شد برای آمادگی کارکنان شاغل در ایستگاه های فوق توزیع و انتقال، اطلاع رسانی از طریق پیامک به آنها انجام شود تا بازدید از ساختمان ها و تجهیزات و اقدامات لازم قبل از بارندگی انجام گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات