تامین آب و برق اردوگاه‌های مناطق سیل‌زده با ایجاد قرارگاه‌های فنی و تخصصی بسیج/ پایداری خدمات آب و برق با وجود حجم بالای مشکلات ناشی از سیل

تامین آب و برق اردوگاه‌های مناطق سیل‌زده با ایجاد قرارگاه‌های فنی و تخصصی بسیج/ پایداری خدمات آب و برق با وجود حجم بالای مشکلات ناشی از سیل

داود طارمی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، با اشاره به تلاش‌های جهادی نیروهای عملیاتی وزارت نیرو در مناطق‌ سیل‌زده کشور، گفت: پایداری خدمات آب و برق در این استان‌ها با وجود حجم بالای مشکلات ناشی از وقوع سیلاب اخیر در کشور موجبات رضایت مردم را از مجموعه تلاش‌های صورت گرفته در این بخش فراهم کرده است.
وی با تاکید بر اینکه سیلاب اخیر همبستگی میان مردم و مسئولان را در استا‌ن‌ها ارتقا داده است، ادامه داد: این مهم موجب شده است تا بار دیگر خاطرات روزهای جنگ و رشادت‌های مردم در حفظ شهرهایی همچون آبادان و خرمشهر زنده شود.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو با اشاره به آمادگی و تلاش نیروهای عملیاتی آبفای اهواز به منظور جلوگیری از پس‌زدگی فاضلاب در این شهر، ادامه داد: در این زمینه نیروهای بسیج صنعت آب و برق نیز با روحیه و تفکر بسیجی و  همکاری نیروهای عملیاتی در حال انجام اقدام‌های لازم برای رفع مشکلات تامین آب شرب و ترمیم شبکه‌های آب و فاضلاب در مناطق مختلف شهر شده اند.
وی با اشاره به اقدام بسیج برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی همکاران در شرکت‌های صنعت آب و برق برای تامین اقلام مورد نیاز مردم در مناطق سیل‌زده گفت: با همکاری کارکنان مجموعه ستاد وزارت نیرو و تمامی شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه ضمن تهیه اقلام مورد نیاز ساکنان مناطق سیل‌زده، تجهیزات مربوط به تامین آب شرب و روشنایی و... نیز برای تجهیز اردوگاه‌های اسکان تهیه شده و در این استان‌ها توزیع خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات