برگزاری جلسه با محوریت بررسی سیلاب های اخیر در سطح استان

جلسه ای با محوریت بررسی سیلاب های اخیر در سطح استان با حضور مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان، معاونین و جمعی از مدیران حوزه ستادی شرکت تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، جلسه ای با محوریت بررسی سیلاب های حادث شده در سطح استان به واسطه بارندگی های اخیر با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران حوزه ستادی در سالن جلسات شرکت تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه مهندس علیزاده ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع)  و فرا رسیدن روز جوان به همکاران، به زحمات و اقدامات صورت گرفته توسط همه همکاران درحوزه ستادی، سد ها و شبکه ها و کارکنان امور منابع آب شهرستان ها در خصوص مدیریت سیلاب های اخیر در سطح استان اشاره کرد و از همگان تشکر نمود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان اقدامات صورت گرفته را مثبت ارزیابی کرد، اما آن را کافی ندانست و اعلام نمود که یکسری آسیب  و ناهماهنگی ها بین دستگاه های اجرایی وجود دارد که بایستی هر چه سریعتر نسبت به رفع آنها اقدام گردد.

مهندس علیزاده در این جلسه به ارائه راهکارها و پیشنهاداتی در خصوص رفع و به حداقل رساندن مشکلات و ناهماهنگی ها در زمان بحران اشاره پرداخت که نسبت به آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی تصریح کرد که در خصوص موارد مذکور بایستی اقدامات فوری عملیاتی در سطح استان صورت پذیرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات