کلیه ساخت و سازهای شهر هرات با پروانه ساخت انجام می شود

کلیه ساخت و سازهای شهر هرات با پروانه ساخت انجام می شود

شهردار هرات گفت:شهر هرات از جمله شهرهایی است که کلیه ساخت و سازهای داخل محدوده خدماتی آن با پروانه ساختمان شروع به ساخت و ساز می شود.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان استان یزد،صادق زاده شهردار هرات در نشست با مدیر دفتر نمایندگی  نظام مهندسی ساختمان شهرستان  خاتم در شهرداری با اشاره به روند ساخت و ساز اصولی اظهارکرد:یکی ازراههای ساختن شهراصولی،نظارت صحیح مهندسین برروی ساخت وسازهای سطح شهر می باشد.

شهردار هرات تصریح کرد:شهرهرات برروی خط شدید زلزله قراردارد از اینرو ناظرین با فرهنگ سازی بیشتر و نظارت کامل بر ساخت وسازهای تحت نظارت خود  آینده شهر را تضمین کنند.

وی با اشاره به تعامل شهرداری با دفتر نماندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت:درصورتی که دفتر نمایندگی بتواند تعامل گذشته را همچنان با شهرداری حفظ کند متقابلا شهرداری آمادگی این  را دارد که درحوزه های نظارتی وکارگروه های عمرانی ازظرفیت سازمان نظام مهندسی ساختمان استفاده کند.

مهندس ستوده مدیر دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان خاتم به همراه دکتر صادقی عامل خزانه دار این شهرستان در دیدار با شهردار خاتم خواستارتعامل هرچه بیشتر نظام مهندسی ساختمان با شهرداری و ارتقاء جایگاه نظام مهندسی شد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات