جلسات هیئت مدیره سازمان در ایستگاه بیستم

جلسات هیئت مدیره سازمان در ایستگاه بیستم

تعداد جلسات برگزار شده هیئت مدیره دوره هشتم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به ۲۰ رسید.

در آستانه سوم اردیبهشت، روز معمار هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد, بیستمین نشست خود را روز چهارشنبه ۲۸ فروردین در سالن جلسات سازمان تشکیل داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در آغاز جلسه دکتر سالاری رئیس سازمان، روز معمار را که  همزمان با سالروز تولد معمار و طراح بزرگ جهان اسلام و ایران، شیخ بهایی است،به عموم مهندسان به ویژه مهندسان معمار و حاضران تبریک گفت و اظهار داشت: همایش حقوق معماری و مرور تجربیات پیشکسوتان معماری استان به همراه سایر ویژه برنامه ها برای این مناسبت فرخنده تدارک شده است که توسط روابط عمومی سازمان به صورت مبسوط اطلاع‌رسانی می‌شود و انتظار می‌رود مهندسان به ویژه مهندسان معمار در این برنامه ها شرکت فعال داشته باشند.

دکتر سالاری همچنین به توافق اخیر با مدیریت توزیع برق استان یزد برای همکاری های هرچه گسترده تر در موارد متعدد اشاره کرد.

وی در توضیح سفر هفته جاری خود به تهران و شرکت در جلسه های کمیسیون روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها و جلسه شورای مرکزی سازمان اظهار داشت: در این سفر موارد کاری سازمان در زمینه هایی چون استفاده از نرم افزار وحدت رویه ارجاع نظارت، بیمه مهندسان، وحدت رویه در تعیین تعرفه خدمات مهندسی و پیگیری چارچوب قبلی در دریافت هزینه شناسنامه فنی و ملکی به تبادل نظر گذاشته شد.

هیئت مدیره سازمان همچنین در جلسه بیستم خود مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال برای کمک به مناطق سیل زده اختصاص داد.

این کمک ها شامل اهدای مبالغ نقدی به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان های سیل زده شامل واریز مبلغ ۵۰ میلیون ریال به حساب سازمان نظام مهندسی ساختمان استان های لرستان، خوزستان و گلستان می باشد. ۵۰ میلیون ریال نیز از همین محل به حساب شورای مرکزی کشور واریز می‌شود تا به صورت متمرکز صرف کمک به سیل‌زدگان شود. هیئت مدیره سازمان همچنین در جلسه خود اعضای کمیسیون تخصصی انرژی سازمان را انتخاب و معرفی کرد. این افراد به ترتیب در رشته معماری شامل مهندس خانم ها نسرین نصیریانی و دکتر لیلا موسوی، همچنین مهندس سرزنده و مهندس سید محمد میر دهقان از گروه عمران، مهندس رضوانفر و مهندس صباغ از گروه مکانیک، و دکتر ابوالفضل اسدی از گروه برق می باشند. در این جلسه مصوب شد مهندس محمدرضا اسدی نیز به عنوان عضو مدعو در جلسات کمیسیون انرژی شرکت نماید.

از دیگر مصوبات این جلسه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد ، تعیین حسابرس سال ۹۷ سازمان بود که برای این منظور شرکت کارآمد حساب ایرانیان با سابقه سه سال متوالی حسابرسی سازمان، از بین شرکتهای داوطلب انتخاب گردید و مقرر شد تا ۲۵ خرداد ۹۸ حسابرسی صورتهای مالی سال ۹۷ سازمان را به انجام برساند.

از دیگر موارد مطرح شده در جلسه هیئت مدیره سازمان،آیین نامه حقوق و دستمزد پرسنل بود که هیئت مدیره در مورد یکی از بندهای این آیین‌نامه اشکال وارد دانست و مقرر شد تا نشست بعدی برای رفع آن فرصت داده شود.

ارائه گزارش پرداختی های انجام شده در پنج ماهه پایانی سال ۹۷ به هیئت مدیره بر مبنای شعار اصلی شفاف‌سازی، محور دیگر دستور کار هیئت مدیره بود که مقرر شد این گزارش بر مبنای گزارش عملکرد و تعداد جلسات و ساعت کاری هر کدام از اعضاء اعم از اعضای هیئت رئیسه و هیئت مدیره و ریاست سازمان، تنظیم و اطلاع رسانی صورت گیرد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات