تشریح اقدامات بسیج شرکت آبفای کشور در سیل لرستان/ همکاری بسیج آب و فاضلاب کشور در رفع مشکل پس‌زدگی فاضلاب استان

تشریح اقدامات بسیج شرکت آبفای کشور در سیل لرستان/ همکاری بسیج آب و فاضلاب کشور در رفع مشکل پس‌زدگی فاضلاب استان

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "کریم محرمی‌راد" در تشریح اقدامات انجام‌شده در سیل لرستان گفت: در حال حاضر و با وصل شدن آب شهری و ایجاد مشکل پس‌زدگی فاضلاب پیگیر ارسال واترجت از استان‌های معین برای تخلیه شبکه‌های فاضلاب از گل و لای هستیم.
وی افزود: تعداد ۱۵ نفر از نیروهای بسیجی شرکت‌های آبفا و حدود ۱۰ نفر بسیج محلی در بسته‌بندی آب، توزیع آب‌های بسته‌بندی شده و توزیع آب تانکر در شهر پلدختر بکارگیری شده است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج آب و فاضلاب کشور با اعلام آمادگی بسیج جهت کمک به تیم مدیریت بحران شرکت مهندسی اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع سیل، مسئول کانون بسیج مهندسان به‌همراه تیم اعزامی شرکت مهندسی آبفای کشور به استان لرستان عزیمت و فعالیت خود را آغاز کرد.
محرمی‌راد اضافه کرد: تعداد ۱۰ نفر از نیروهای بسیجی شرکت‌های آبفای کشور در اختیار اکیپ اتفاقات آبفای روستایی جهت کمک به تعمیر شکستگی خطوط انتقال قرار گرفت.
وی ادامه داد: بسیج همچنین، نظارت بر توزیع ۲۵ تانکر آبرسانی و یک دستگاه آب بسته‌بندی با میزان تولید ۱۰ هزار بسته در روز برای آبفای شهری، ۳۲ دستگاه تانکر و ۲ دستگاه بسته‌بندی آب را برای آبفای روستایی از ۱۴ فروردین تاکنون برعهده داشته است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج آب و فاضلاب کشور با اشاره به نظارت بر شبکه آب شهر پلدختر پس از وصل شدن آب شهر افزود: طی این مدت، همکاری، سرکشی و نظارت بر فعالیت اکیپ‌های اتفاقات در شرکت‌های آبفای شهری و روستایی صورت گرفته و هماهنگی‌های لازم با استان‌های معین نیز انجام شده است.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات