لایروبی رودخانه ها باید در اولویت دستگاه های ذیربط باشد

فرماندار رباط ‌کریم گفت: لایروبی رودخانه ها باید در اولویت دستگاه های ذیربط باشد و با ساخت و ساز در حاشیه رودخانه ها برخورد جدی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران به نقل از سایت استانداری تهران، "سیدمهدی ساداتی" فرماندار رباط کریم در جلسه شورای اداری با تاکید بر اجرای عدالت در مناطق مختلف شهرستان اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در مناطق مختلف شهرستان در دست اجرا است که رضایتمندی مردم را به دنبال داشته است.
وی با اشاره به تامین ۱۰۰ درصدی اعتبارات در مناطق محروم توسط دولت بیان کرد: شفافیت اجرای پروژه‌ها در شهرستان لحاظ شده و اکنون رباط‌کریم به کارگاه عمرانی در استان تهران مبدل شده است .
فرماندار رباط‌کریم به اولویت‌های عمرانی شهرستان اشاره کرد و خطاب به شهرداران و شوراهای اسلامی افزود: ساخت‌ و ساز در حریم رودخانه‌ها ممنوع است و شهرداران به این موضوع مهم دقت داشته باشند، ضمن اینکه لایروبی رودخانه‌ها باید با جدیت دنبال شود.
ساداتی در ادامه با اشاره به کمک‌های مردم این شهرستان به مناطق سیل‌زده عنوان کرد: با مشارکت مردم نیکوکار ، رباط کریم نخستین شهرستانی بود که کمک‌ها و اقلام مورد نیاز مناطق سیل‌زده را برای هموطنان آسیب دیده ارسال کرد.
رئیس ستاد بحران شهرستان رباط کریم در ادامه ابراز کرد: شیر خشک، پنکه، پوشاک ، لوازم بهداشتی و پشه بند از اقلام مورد نیاز فوری سیل زدگان می باشد.
وی همچنین با اشاره به محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بین مردم تاکید کرد: اقدام نابخردانه رئیس‌ جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه توسط تمامی قشرهای مردمی، احزاب و مسئولان محکوم است و هیچ‌ کس نمی‌تواند از ارزش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعنوان مولود انقلاب بکاهد .
"حجت الاسلام حسن ترابی" امام جمعه رباط کریم در ابتدای این جلسه بیان کرد: کفایت نسبت به هر کاری معنای خاص خود را دارد مثلاً معیارهای کفایت در فرماندهی ارتش با معیارهای کفایت در مهندسی کشاورزی و یا مدیریت دبستان بسیار متفاوت است چرا که اهداف در هر موضوع مسائلی است که دارای تبع خاصی نیاز دارند و معیارهای کفایتی آنها با هم تفاوت دارد.
امام جمعه رباط کریم با اشاره به اینکه امسال سال رونق تولید است، تصریح کرد: همه دستگاه‌ها و مدیران باید به این نامگذاری به عنوان اولویت نگاه کنند؛ چرا که این نامگذاری‌ها نوعی چراغ راه است و این شعار اقتصادی به معنای اولویت برنامه های دستگاه ها است.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات