سال گذشته قریب به ۱۸ هزار تن آسفالت تولید شد

سال گذشته قریب به ۱۸ هزار تن آسفالت تولید شد

رییس سازمان عمران و بازآفرینی  فضاهای شهری شهرداری سنندج از تولید و پخش قریب به ۱۸ هزار تن آسفالت در سطح شهر سنندج در طی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد: تولید، توزیع و پخش آسفالت در سطح معابر به منظور بهسازی و آسفالت معابر، افزایش ایمنی تردد شهروندان در سطح معابر و تسریع در عبور و مرور خودروها واجرای طرح های عمرانی  انجام شده است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران از تولید و پخش ۱۸ هزار تن آسفالت در سال گذشته خبر داد.

رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سنندج گفت: آسفالت معابر، محلات و خیابانهای سطح شهر یکی از خواسته های به حق شهروندان است که یکی از اولویت های این سازمان تولید آسفالت است.

مهندس فرشاد منبری بیان کرد: تولید، توزیع و پخش آسفالت در سطح معابر به منظور بهسازی و آسفالت معابر، افزایش ایمنی تردد شهروندان در سطح معابر و تسریع در عبور و مرور خودروها و اجرای طرح های عمرانی انجام می شود.

وی از تولید، پخش و توزیع قریب به ۱۸ هزار تن آسفالت در سطح شهر سنندج در طی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد: بیشترین آسفالت تولید شده  در سال گذشته صرف آسفالت و بهسازی معابر سطح منطقه دو و ناحیه منفصل شهری نایسر با ۶۸۰۰ تن  و کمترین آن نیز مختص به  آسفالت و بهسازی معابر ناحیه ویژه بهاران با ۱۱۵۰ تن بوده است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۲۲۰۰ تن آسفالت تولید شده صرف بهسازی پروژ های عمرانی در حال اجرا شده ا ست.

مهندس منبری همچنین اضافه کرد: علاوه بر تولید آسفالت  سال گذشته بیش از ۷ هزار تن ماسه شسته، ۱۵ هزار و ۳۷۲ تن اساس و زیراساس، بتن ۴۹۹ تن، ۹هزار و ۴۰۰ تن سنگ لاشه، ۳ هزار و ۱۱۰ تن سیمان فله و ۷۰ هزار و ۷۰۰ تن قیر آمار تفکیکی مصالح تحویلی جهت استفاده در سطح مناطق چهارگانه و نواحی منفصل و همچنین پروژه های عمرانی تولید وتوزیع شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات