نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی: اقدامات وزارت نیرو در...

برخی با نگاه‌های خاص عنوان می‌کردند که ساخت سد به چه درد می‌خورد و یا اینکه نیازی نیست، اما امروز با توجه به وجود بحران سیلاب در کشور این نیاز بیش‌از پیش احساس می‌شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان همدان، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی مجلس در جلسه بررسی روند ساخت سد گرین نهاوند اظهار داشت:

برخی با نگاه‌های خاص عنوان می‌کردند که ساخت سد به چه درد می‌خورد و یا اینکه نیازی نیست، اما امروز با توجه به وجود بحران سیلاب در کشور این نیاز بیش‌از پیش احساس می‌شود.

بهرام نیا خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروژه مجتمع آب‌رسانی گاماسیاب بااعتبار ۱۵ میلیارد تومان جهت تامین آب شرب سالم و تصفیه‌ شده برای ۲۳ روستا در حال ساخت است.
وی با اشاره به سیلاب و بارش های اوایل سال جاری در نقاط مختلف کشور، افزود:
وزیر نیرو و همکارانشان از همان ابتدا پای کار بودند و دائما" با پایش، میزان ورودی و خروجی آب سدها، تاسیسات آبی را مدیریت می کردند که بنده نیز در کمیسیون انرژی مجلس از اقدامات شایسته ایشان تقدیر نمودم.

امروز کشور در بحث سیلاب خسارات زیادی را متحمل شده که خوشبختانه با ورود همه‌جانبه دستگاه‌های دولتی و ارگان‌های نظامی این مشکلات بر مردم سیل‌زده هموارتر شده است.
وی گفت: شهرستان نهاوند در بحث بارش‌های اخیر رکورددار جهانی، کشوری و استانی با بارش ۱۶۰ میلی‌متر در ۲۴ ساعت بود، ادامه داد: با آمادگی‌هایی که پیش از بحران از طرف مسئولین استانی و شهرستانی صورت گرفت این خسارات در نهاوند به حداقل رسید اما بازهم با این وجود طبق آخرین آمار ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های راه، منازل مسکونی و کشاورزی شهرستان وارد شد.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان همدان

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای همدان

منبع خبر

شركت آب منطقه‌ای همدان

شركت آب منطقه‌ای همدان یک سازمان دولتی می باشد

    نظرات