سد کمال صالح میزبان مدیران ارشد روابط عمومی دستگاههای اجرایی...

به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی همایش سالیانه روابط عمومی های استان مرکزی به میزبانی سد کمال صالح و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل روابط عمومی استانداری، معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای مرکزی و مدیران ارشد روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، در این همایش که با حضور مدیران ارشد روابط عمومی های استان در محل سد کمال صالح برگزار شد، مهندس مسعود بهاری مدیر روابط عمومی این شرکت ضمن تبریک این روز مهم به مدیران ، متخصصان و کارشناسان روابط عمومی گفت: ۲۷ اردیبهشت سالروز روابط عمومی ها است و چون مقارن با ماه مبارک رمضان است، تور یک روزه روابط عمومی های استان زودتر از موعد برگزار شد.

مهندس بهاری ادامه داد: تعامل و ارتباط یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار حیات اجتماعی سازمان های ارایه دهنده خدمات است و روابط عمومی ها به عنوان قلب تپنده نهادها نقش کلیدی در این خصوص بر عهده دارند

وی خاطر نشان کرد: آموزش و اطلاع رسانی دو شاخصه مهمی است که در جهت بهینه مصرف کردن اب نقش مهمی دارند و روابط عمومی ها به عنوان بازوان توانمند فرهنگسازی از مهمترین پتانسیل های این شرکت برای ترویج این امر مهم محسوب می شوند.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی بیان مسائل و چالش‏های اصلی حوزه آب اعم از مسائل ارزشی پیرامون آب، مسائل کمی، مسائل کیفی، بحث آب مجازی، ارزش ذاتی و اقتصادی آب، وضعیت سدهای استان، میزان بارندگی ها، وضعیت آب های زیرزمینی،مدیریت منابع آب، آب مجازی،و... را از عناوین مطرح شده در این همایش دانست.

مهندس بهاری در خصوص برگزاری این مراسم در سد کمال صالح افزود: سد کمال صالح یکی از افتخارات و نماد اراده و همت در استان است و امروز بستری شد تا روابط عمومی ها گرداگرد هم جمع شوند و در این روز بزرگ در خصوص یکی از مسائل مهم بحرانی در کشور بحث و تبادل نظر کنند و در جریان برنامه ها و فعالیت های این شرکت به منظور مقابله با این بحران قرار گیرند.

گفتنی است به منظور آشنایی هرچه بیشتر همکاران روابط عمومی، با فعالیت ها و دستاوردهای روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، نمایشگاهی از فعالیت های این روابط عمومی به صورت مصور و در قالب گزارشهای تصویری ارایه شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات