برگزاری بیست ویکمین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

برگزاری بیست ویکمین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

بیست ویکمین جلسه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با حضور اعضا در سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد،دکترمهدی سالاری دربیست ویکمین جلسه هیات مدیره، ضمن گرامیداشت روز معمار گزارشی درخصوص برگزاری مراسم روزمعمار، تشکیل کمیسیون انرژی و تایید تعرفه خدمات مهندسی ارائه نمود.

دکتر سالاری موضوع کاندیداتوری اعضای هیئت مدیره در هشتمین دوره انتخابات شورای مرکزی  را مطرح و ازاعضا  خواست تا کاندیداتوری خود را اعلام نماید.

در این جلسه مهندس محسن اولیا بر لزوم تشکیل کارگروه اخلاق حرفه ای تاکید کرد و گزارشی ازکمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای مرکزی ارائه نمود.

از مصوبات این جلسه تصویب دستورالعمل تخصیص ظرفیت طراحی و نظارت سال ۹۸ بود که مقررشد به صورت آزمایشی تا پایان شهریور اعمال و با توجه به بازخورد و گزارش خدمات مهندسی سازمان اصلاح شود.

در این خصوص مهندس معتمدراد مدیر فنی و مشارکت های سازمان در مورد ظرفیتهای سال جاری توضیحاتی ارائه داد که با کلیات دستورالعمل پیشنهادی موافقت شد.

در این جلسه موضوع انتخاب اعضای کمیسیون بانوان مطرح شد که خانمها گلناز ناظمیان در رشته عمران، ماه نساء السادات نظری در رشته معماری، فاطمه حامی نیا ومحدثه زابلی در رشته برق،سمیه الوانسازومیناعلاف زاده  در رشته مکانیک و مرجان منتظری در رشته شهرسازی (عضومدعو) و خانم دکترچنگیزی عضو هیات مدیره به عنوان عضو اصلی کمیسیون  بانوان معرفی شدند.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات