راه اندازی شبکه فیبرنوری منطقه یک شهرداری اهواز با تلاش سازمان فاوا

راه اندازی شبکه فیبرنوری منطقه یک شهرداری اهواز با تلاش سازمان فاوا

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز,  علوی فاضل مدیر عامل سازمان فاوا از           راه اندازی و فعال شدن شبکه فیبرنوری در شهرداری منطقه یک خبر داد .

سید مصطفی علوی فاضل گفت: پروژه فیبر نوری به طول ۸۰ کیلومتر در سطح شهر در حال  اتمام است  و  بهره برداری از این پروژه از شهرداری منطقه یک هم اکنون آغاز شده و این منطقه از این پس قادر خواهند بود از ارتباط پرسرعت فیبر نوری استفاده نمایند. بر این اساس پهنای باند از بستر رادیویی به بستر فیبر نوری انتقال داده شده که این خدمت می تواند خدمات رسانی بهتر و سریعتر به شهروندان ، توسعه خدمات الکترونیک و شهروندی را در پی داشته باشد.

وی در ادامه افزود: پروژه فیبر نوری ، بستر ارتباطی مناسب میان شهرداری مرکز و مناطق شهرداری و سازمان های تابعه شهرداری اهواز در جهت خدمت رسانی بهتر و تسریع در رسیدگی به امورات شهروندان در حوزه شهری فراهم می کند .

مدیر عامل سازمان فاوا شهرداری اهواز در پایان گفت: سازمان فاوا شهرداری اهواز افق فعالیت خود را نیل  به شهر الکترونیک و در پی آن داشتن شهری هوشمند هدف گذاری کرده است که این امر بدون ایجاد زمینه مشارکت شهروندان با شهرداری اهواز در پیشبرد اهداف عالیه مدیریت شهری میسر نخواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات