اولین جلسه بصیرت افزایی در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه بصیرت افزایی در سال جدید با محوریت تهدیدها و فرصت ها با حضور کارشناس و تحلیل گر مسائل خاورمیانه و همچنین اعضاء بسیج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این نشست "سید رضا صدرالحسینی"  کارشناس و تحلیل گر مسائل خاورمیانه ضمن بیان مسایل مهم سوریه عنوان کرد: در سال ۹۷ با فراز و فرود های زیادی  به پایان رسید  و برای اینکه از تجربیات سال قبل بتوانیم استفاده کنیم، باید بر روی آخرین تحولات و چالش های خاورمیانه  آگاهی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در شرایطی در سال ۹۸ وارد شده ایم که موفقیت های متعددی در سال گذشته در منطقه داشته ایم. با تلاش های ایران در کنار سوریه مجموعه بزرگی از تروریست ها  در منطقه ادلب محاصره شدند و به زودی تکلیف آن ها  نیز مشخص خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه ما با درخواست کشور سوریه وارد عرصه سازندگی در این کشورشده ایم تصریح کرد: ایران تمامی تلاش خود را برای بازسازی سوریه به کار خواهد بست و آرامش را در منطقه ایجاد خواهد کرد.

صدر الحسینی ضمن اشاره به تحریم های جدید نفتی آمریکا بر علیه ایران بیان کرد: اقدامات آمریکا صرفا یک اقدام ضد جمهوری اسلامی نیست؛ بلکه یک اقدام وحشیانه نسبت به سایر کشورها ست. مردم ایران باید شعار رونق تولید را سرلوحه کار خود قرار داده تا از تهدیدها قرصت بیافرینیم و وابستگی خود را به نفت کمتر کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم ایران از ابتدای انقلاب اسلامی با مشکلات زیادی روبرو شده اند  و همواره مقاومت به خرج داده اند و از این به بعد نیز با همکاری و یکدلی خواهیم توانست این شرایط دشوار را پشت سر گذاشته   و با مدیریت همه جانبه در حوزه اقتصادی به پایداری دست یابیم.

گفتنی است، سوالاتی نیز در حاشیه این جلسه از طرف همکاران مطرح شد که پاسخ های لازم توسط سید رضا صدرالحسینی ارائه گردید.

همچنین در پایان "احمد خسروی" فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت "محمدحسن صادق زاده" مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران را به سمت معاونت قرآن و عترت حوزه مقاومت بسیج شرکت منصوب کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات