برنامه محوری و تخصص گرایی رویکرد شهرداری ساری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، اولین جلسه شورای اداری شهرداری مرکز استان در سال ۹۸ با حضور عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ، معاونان ، شهرداران مناطق ، روسای سازمان های تابعه مشاوران و مدیران دوایر مختلف شهرداری برگزار شد.

در این جلسه ، فرزانه سرپرست شهرداری در سخنانی با قدردانی از خدمات مهدی عبوری شهردار سابق ساری و نیزنظارت کارآمد اعضای شورای اسلامی شهر اظهار داشت: اعتماد شورای اسلامی شهر به بنده ، اعتماد و احترام به خانواده بزرگ شهرداری بوده است .

وی به نهم اردیبشهت ماه روز شوراها اشاره کرده و افزود: شورای اسلامی شهر همواره پشتیبان فعالیت های مدیریت شهری است و مجموعه شهرداری با برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای خدمت رسانی به شهروندان قدردان این حمایت ها خواهد بود.

فرزانه یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر را مورد توجه قرار داد و گفت: در جهت ارج نهادن به مقام شامخ کارگر ، کارگران شاغل در شهرداری ساری از رفاه ویژه برخوردار خواهند شد.

سرپرست شهرداری ساری افزود: پرداخت کلیه مطالبات کارکنان و کارگران شهرداری در الویت قرار دارد.


وی با اشاره به استفاده از تجربه ، توانمندی و ظرفیت جوانان و لزوم انتقال تجربه کارکنان به یکدیگر ، ادامه داد: تلاش برای ایجاد بستر مناسب خدمت رسانی برای همکارانی که استعداد و خلاقیت کاری مناسب را در این امردارند در دستور کار قرار گیرد

فرزانه بر پرهیز از فعالیت های غیر ضروری ، مدیریت در هزینه ، جلوگیری از اسراف ، شناسایی منابع درآمدی و استفاده از ظرفیت های شهر در جهت توسعه تاکید کرد و گفت: خرد جمعی ، برنامه ریزی های گروهی ، سیاست گذاری در مسیر کسب رضایتمندی شهروندان  سرلوحه فعالیت های مجموعه شهرداری خواهد بود.

سرپرست شهرداری ساری تصریح کرد: با تعامل ، همدلی ، هم افزایی و نیز مشارکت شهروندان در مسیر ریل گذاری شده حرکت خواهیم کرد.

این مسئول ، رسیدن به نقطه ایده آل و کسب رضایتمندی شهروندان را هدف اصلی مدیریت شهری عنوان کرد و ادامه داد: راه اندازی کمیته های تخصصی ، برنامه ریزی های دقیق و درست ، شناسایی نقاط قوت و آسیب های احتمالی در دستور کار قرار دارد.

سرپرست شهرداری ساری قانون مداری و انضباط اداری را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: رعایت اصول آئین نامه های اداری ، استفاده از تجارب کارکنان و فرصت دهی به جوانان همواره سرلوحه اقدامات مجموعه شهرداری خواهد بود.

وی در ادامه به طرح تفکیک زباله از مبداء اشاره کرده و گفت: این طرح با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد و آموزش های شهروندی لازم مستمر ادامه خواهد داشت.

فرزانه افزود: استفاده از کارشناسان و ناظران با تجربه در اجرای پروژه های عمرانی ، نظارت بر رعایت قوانین ساخت و ساز عملیاتی خواهد شد.

سرپرست شهرداری ساری در پایان خاطر نشان کرد: از مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه های شهرداری ساری استقبال خواهیم کرد.

شایان ذکر است ، در این جلسه ،اعضای شورای اداری شهرداری ساری به بیان نظران و پیشنهادات خود در حوزه مدیریت شهری پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات