عملیات لایروبی همراه با آزادسازی مساحتی بیش از ۳۲ متر مربع از...

مدیر امور آب تهران بزرگ ازعملیات لایروبی همراه با آزادسازی بیش از ۳۲ متر مربع از بستر رودخانه کن در بخش جعفرآباد جنگل از توابع شهرستان تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارشناسان حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی لازم با اخذ دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی ریاست حوزه قضایی بخش آفتاب و با پشتیبانی یگان انتظامی شهرستان، مساحتی به میزان ۳۲ متر مربع از بستر رودخانه کن بخش جعفرآباد جنگل ازتوابع شهرستان تهران آزادسازی شد.

وی افزود: این عملیات در قالب ۱ فقره دستور قضایی شامل اتاقک بتنی (جهت احداث ایستگاه پمپاژ آب از رودخانه)  انجام گرفته و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج گردید.

مدیر امور آب تهران بزرگ افزود: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند. وی در پایان خاطرنشان کرد: این امور در جایگاه حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات