هزار و پانصد تاکسیران در دوره های آموزشی سازمان تاکسیرانی در سال گذشته شرکت کردند

هزار و پانصد تاکسیران در دوره های آموزشی سازمان تاکسیرانی در سال گذشته شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: با توجه به این که تاکسیرانی یک حرفه تخصصی است و نیاز به مهارت های ویژه شغلی دارد، سازمان تاکسیرانی با هدف ارتقای دانش و مهارت های شغلی تاکسیرانان و در نتیجه، ارائه خدمات بهینه به شهروندان، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی ویژه تاکسیرانان به صورت ادواری اقدام  می کند.

وی افزود: این دوره های آموزشی، با موضوعاتی چون آشنایی با قوانین و مقررات سازمان تاکسیرانی، آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، مشتری مداری، مدیریت دخل و خرج، آشنایی با اطفاء حریق و نکات فنی نگهداری خودرو، توسط مدرسین برجسته در دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری قزوین برگزار شد.

عرشیان با بیان این که، برگزاری دوره های آموزشی تاکسیرانان برای سال ۹۸ به زودی آغاز می شود، تصریح کرد: در سال جدید، دوره های آموزشی در دو گروه، شامل تاکسیرانان حین خدمت و تاکسیرانان بدو ورود به ناوگان، برگزار می شود و تاکسیرانانی که در مرحله تمدید مجوز فعالیت قرار دارند، پیش از تمدید مجوز فعالیت، باید در این دوره ها شرکت کنند.

وی گفت: دوره تخصصی آشنایی با اطفاء حریق و کمک های اولیه برگزار خواهد شد تا تاکسیرانان بتوانند در مواقع بحرانی و غیرمترقبه به شهروندان کمک کنند.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات