بهبود شرایط کار و تکریم کارگران با تامین معیشت آنان وظیفه خطیر...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مدیرعامل شرکت در گفتگویی کوتاه ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر, کارگران را سرمایه‌های اجتماعی دانست که باید بیش از هر زمانی به امنیت شغلی و تامین آتیه آنان توجه نمود.

درویشی با اشاره به اهمیت کار در توسعه و تعالی اجتماعی, ایجاد رفاه و امنیت و بهبود شرایط کار برای همه را جزو انکارناپذیری از خدمات اجتماعی دانست که باید توسط مدیران, تصمیم‌گیران و همه متولیان امور مدنظر قرار گیرد. درویشی با اذعان به اهمیت معیشت همه آحاد جامعه و به ویژه کارگران, بهبود شرایط کار و تکریم کارگران را وظیفه خطیر همه تصمیم‌گیرندگان و مدیران دانست و از خدمات کارگرانی که سال‌ها در طرح‌های عمرانی و سازه ای در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه زحمت کشیده اند و در شرایط کاری سخت و طاقت فرسا به وظایف انسانی خود عمل نمودند تشکر و برای همه آنان سلامتی آرزو کرد .

درویشی کار را عامل توسعه اجتماع و رونق شرایط رفاهی جامعه دانسته و کارگران را عامل اجرای کارهای ارزشمند خواند و خاطر نشان ساخت با مدیریتی جهادی و رونق تولید بتوان برنامه های رفاهی و امنیت شغلی کارگران عزیز را بهتر از همیشه مدیریت کرد. وی با اذعان به فعالیت‌های ماندگاری که در سال‌های اخیر در شرکت آب منطقه‌ای انجام شده است از حمایت خود و همه همکاران از حقوق کارگران به عنوان یک اصل انسانی و وظیفه دینی یاد نمود و بار دیگر مراتب حمایت خود از مجموعه کارگران شرکت تاکید نمود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات