ارائه خدمات درمانی مختلف در درمانگاه الغدیر شهرداری تبریز

ارائه خدمات درمانی مختلف در درمانگاه الغدیر شهرداری تبریز

به گزارش شهریار ، محمدحسین حسن‌زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: پیش از این، خدمات درمانی و پزشکی اداره کل سلامت تنها در درمانگاه امام رضا (ع) شهرداری تبریز انجام می یافت که از این پس این خدمات در درمانگاه الغدیر نیز ارائه می شود.

حسن‌زاده افزود: درمانگاه الغدیر شهرداری تبریز در راستای ارائه انواع خدمات پزشکی به شهروندان با ارائه خدمات متنوعی از جمله قلب و عروق، پوست و مو، داخلی، دندانپزشکی، زنان و زایمان، ارتوپدی، کودکان، تغذیه و رژیم درمانی و... در خدمت مراجعه کنندگان است.

وی فعالیت این درمانگاه را به طور ۲۴ ساعته و شبانه روزی عنوان کرده و گفت: کلیه خدمات عمومی و تخصصی با کادر متخصص، در این درمانگاه ارائه می شود.

مدیرکل اداره سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز این اقدام را در راستای سهولت برای پرسنل مجموعه شهرداری و شهروندان تبریزی دانسته و افزود: این درمانگاه به منظور جلوگیری از سفرهای غیر ضروری به مرکز شهر و دسترسی سهل تر، راه اندازی شده است.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با ارائه خدمات مطلوب درمانی همواره یکی از بخش های مورد رضایت برای مجموعه کارکنان شهرداری تبریز محسوب می شود.

درمانگاه الغدیر شهرداری تبریز در بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی، فرهنگسرای الغدیر، جنب ساختمان علامه جعفری واقع شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات