تقدیر شهردار کرمان از معلمان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم

تقدیر شهردار کرمان از معلمان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم

شهردار کرمان صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور در جمع دانش آموزان یکی از مدارس ابتدایی شهر کرمان از تعدادی از معلمین این مدرسه به نمایندگی از همه معلمان کرمانی تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سید مهران عالم زاده در جمع دانش آموزان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و بزرگداشت مقام معلم، گفت : نقش معلم در نظام آموزشی کشور را می توان همانند  خورشید در منظومه شمسی دانست چرا که معلم اصل و اساس نظام آموزشی است و روشنایی بخش مسیر علم و دانش است.

وی ضمن تبریک روز معلم به همه معلمان شریف کرمانی گفت : نظام آموزشی مبتنی بر دو محور اساسی است: بخش آموزش و بخش پرورش که به نظر می رسد وجه پرورشی اهمیت و اولویت بیشتری دارد.

وی افزود: پیشرفت کشور در عرصه های مختلف علمی و آموزشی مرهون تلاش و زحمات معلمان در سرتاسر کشور است .

شهردار کرمان تصریح کرد: موفقیت‌های دانش آموزان کشورمان در عرصه‌هایی نظیر المپیادهای علمی نشان دهنده توان و ظرفیت نظام آموزشی ماست و عمده این موفقیت‌ها، مرهون زحمات معلمان دلسوز و پرتلاش کشورمان است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان می توانند از ظرفیت ها و امکانات موجود در فرهنگسراها بهره مند شوند، تصریح کرد: همچنین شهرداری جهت ارتقاء سطح دانش و آگاهی دانش آموزان کتاب و بروشورهایی در حوزه های مختلف از جمله پسماند و آموزش های شهروندی تهیه کرده است.    عالم زاده در ادامه به راه اندازی شورای اجتماعی محلات اشاره کرد و گفت: این شوراها که متشکل از نخبگان محله با تخصص های مختلف هستند، با بررسی و نیازسنجی در محلات به شناسایی نیازها، خواسته ها و مطالبات شهروندان می پردازند و پیگیری لازم جهت رفع مسایل و مشکلات محلات را برعهده دارند.

شهردار کرمان همچنین با اشاره به وسعت و گستردگی کرمان افزود: مردم می توانند با پرداخت عوارض شهری، شهرداری را در ارایه خدمات شهری  به شهروندان و خدمات رسانی بهتر یاری کنند.

گفتنی است در ادامه این مراسم، جلسه اعضای شورای دانش آموزی با شهردار کرمان در راستای تحقق شهر دوستدار کودک و آگاهی بخشی دانش آموزان از مسایل شهروندان برگزار شد و دانش آموزان ضمن تشکر از خدمات شهردار کرمان،خواسته ها و مطالبات خود را از شهرداری بیان کردند.

مریم ایرانمنش

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید rozmoalem.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید rozmoalem۲.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید rozmoalembashahrdar.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید rozmoalembashahrdar۱.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات