برگزاری جلسه توسعه مدیریت در شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور...

برگزاری جلسه توسعه مدیریت در شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،اولین جلسه کمسیون توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور مهندس مهدوی فر، مدیرکل دفتر فن آوری و توسعه مدیریت شرکت مدیریت منابع آب ایران در سالن شهید شهریاری این شرکت برگزارشد.

در ابتدای این جلسه،دبیر کمسیون توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای زنجان، طی گزارشی ،عملکرد این کمیته در سال ۹۷ را ارائه نمود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۷، تعداد ۱۳ جلسه کمسیون توسعه با ۸۸ مصوبه در این شرکت به ثبت رسید،اظهارداشت: کلیه اقدامات در کمسیون های ذیل کمسیون توسعه مدیریت انجام می گردد و سپس به بیان توزیع مصوبات کمسیون توسعه و مدیریت در میان ۸ برنامه اصلاح نظام اداری پرداخت.

در ادامه، اقدامات کمیته های ذیل آن را در زمینه های نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات،ساختار و تشکیلات سازمانی،مدیریت دانش و سیستم های مدیریت کیفیت مستقر در شرکت تشریح کرد.

وی در ادامه به بیان عملکرد شرکت آب منطقه ای زنجان در حوزه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اشاره نمود و اظهارکرد: در تلاشیم استانداردهای بکارر فته،تجهیزات اتاق سرور، اقدامات ذخیره سازی و پشتیبان گیری شبکه در حد قابل قبول و مطابق استانداردهای متعارف باشد.

سپس، مهندس مهدوی فر مدیرکل دفتر فن آوری و توسعه شرکت مدیریت منابع آب ایران هدف از حضور خود در شرکت های آب منطقه ای کشور را بهبود فرآیندها و ارتقاء روشهای جاری شرکت های مذکور برشمرد.

وی به همدلی و همکاری بعنوان سهم مهم در رسیدن به اهداف سازمانی تاکید نمود و اظهار داشت: بایستی کلیه خدمات را در اسلوب و چارچوب مشخص انجام داده تا اثربخشی بالایی کسب نمائیم.

مهدوی فر،حوزه برنامه ریزی را بازوی قوی مدیریت بیان نمود و افزود: ساز وکارهای حوزه برنامه ریزی،مدیریت را در رسیدن به اهداف و رسالت سازمانی همراهی می کند.

وی به بحث مسئولیت پذیری و پاسخگویی تاکید نمود و گفت:بازخورد موثری از آن در نهایت قابل مشاهده خواهد بود.

سپس به رتبه شرکت آب منطقه ای زنجان که ششم در بین شرکت های آب منطقه ای کشور است اشاره نمود و تصریح کرد:وضعیت این شرکت در سطح کشور خوب است و بایستی به این نکته اشاره کنم که نقشه راه اصلاح نظام اداری از ۸ به ۱۰ افزایش یافته است.

مدیرکل دفتر فن آوری و توسعه مدیریت شرکت مدیریت منابع آب ایران به مستندسازی اقدامات تاکید کرد و گفت: باید از هر سه ماه کلیه اقدامات شرکتها قابل ارایه باشند . وی در این راستا افزایش تعاملات بین شرکت ها و شرکت مادر تخصصی را موثر و اثربخش دانست.

مهدوی فر،به افزایش میزان بهره مندی از سیستم های اطلاعاتی در حوزه GIS اشاره نمود و افزود: استفاده از مدیریت دانش در امور روزمره شرکتهای تابعه ضروری است.

در ادامه،مهندس رضاپور مدیرعامل شرکت اب منطقه ای زنجان ضمن خوش آمدگوئی به میهمانان و اعضای حاضر در جلسه اظهارداشت:در بارندگیهای فروردین ماه این استان جزء ۱۰ استانی بود که در معرض سیلاب قرارداشت،ولی با برنامه ریزیهای انجام شده و پیشگیری های بموقع و با همکاری استانداری و دستگاههای مرتبط،خسارت سیل به حداقل رسید.

وی به همکاری و همدلی کلیه کارکنان و معاونین شرکت اشاره کرد و ابراز داشت:یکی از شاخص های بارز این شرکت می تواند همین یکدلی میان مدیران و کارکنان باشد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان، به مسدود نمودن ۶۲۵ حلقه چاه غیرمجاز توسط کارشناسان این شرکت با پشتیبانی دادستان و رئیس دادگستری استان اشاره کرد و گفت:عملکرد این شرکت از برنامه هدف گذاری شده از سوی وزارت نیرو جلوتر می باشد.

رضاپور افزود:این شرکت بدنبال پتانسیل درآمدی پایدار است تا در آینده با نوساناتی که در بودجه و اعتبارات بوجود می آید، خللی در امور پرسنل و شرکت وارد نگردد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات