بازدید اعضای کمیسون عمران مجلس و مدیر عامل شرکت مدیریت...

بازدید اعضای کمیسون عمران مجلس و مدیر عامل شرکت مدیریت...

رئیس و اعضای کمیسون عمران مجلس، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، رئیس سازمان هواشناسی و معاونین وزیر راه و شهر سازی از سد بوستان در شهرستان کلاله بازدید کردند..

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان در این بازدید اعضای کمیسون عمران مجلس ضمن بازدید از مخزن سد بوستان در جریان نحوه بارش ها، رهاسازی آب سدها و روند سیلاب استان وکنترل آن قرار گرفتند.
دکتر رضایی رئیس کمیسون عمران مجلس در این بازدیدها، ضمن تشکر از عملکرد همه دستگاه ها در جریان کنترل سیلاب اخیر، اظهار کرد: ما موظف هستیم طبق آیین نامه داخلی مجلس، ارزیابی از عملکرد دستگاه ها داشته باشیم و گزارش این ارزیابی را به صحن علنی مجلس ارائه دهیم.
وی افزود: در کنار وظایفی که در قانون برای دستگاه ها مشخص شده است، امروز نیز انتظار داریم بنیاد مسکن با جانمایی مناسب نسبت به بازسازی منازل مردم اقدام نماید. همچنین بازسازی راه ها و پل ها برای تسهیل زندگی مردم در دستور کار قرار گیرد.
دکتر رضایی در ادامه با بیان اینکه، مهندسین ما ناظرین ما نگاه شان را نسبت به پروژه  های عمرانی تغییر دهند، اظهار کرد: سدهایی که در استان باید ساخته میشد ولی  تاکنون به هر دلیلی انجام نشده است،  انتظار است منابع مالی آن به سرعت توسط سازمان برنامه و بودجه تامین و تزریق شود تا بتوانیم در آینده با مشکلات کمتری در بحث سیلاب مواجه باشیم.
رئیس کمیسون عمران مجلس در ادامه تصریح کرد: امکانات سازمان هواشناسی نیز باید تقویت گردد تا از لحاظ تجهیزات و امکانات پیش بینی های دقیق تری در این سازمان صورت گیرد.
مدیر عامل شرکت مدیریت منابع ایران نیز در این بازدید اظهار کرد: سد نرماب سال گذشته اعتبارش ۲۰ میلیارد تومان بود ولی امسال در لایحه به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است وما انتظار داریم این اعتبار به صورت کامل تخصیص یابد و اگر تخصیص کامل صورت گیرد قول ما بر این است این سد امسال آبگیری می شود.
بحث سد چایلی هم برای شروع به پیش پرداخت ۳۰ میلیارد تومانی نیاز دارد واگر این پیش پرداخت صورت گیرد می توانیم کاررا آغاز نمائیم.
گفتنی است در آغاز این جلسه مهندس نظری مدیرعامل شرکت آّب منطقه ای گلستان، نیز گزارشی از روند کنترل سیلاب استان برای اعضا ارائه نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات