راه اندازی شهرک ترافیک / ایجاد مسیر دوچرخه سوار

راه اندازی شهرک ترافیک / ایجاد مسیر دوچرخه سوار

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری ساری ، احمد گوران رئیس سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری مرکز استان در جلسه کمیته فرهنگی، آموزشی و تبلیغات کاهش تصادفات ۹۸ ، با اشاره به نقش موثر آموزش و فرهنگ سازی در زمینه کاهش تصادفات رانندگی و روان سازی ترافیک، اظهار داشت: این سازمان در جهت آموزش شهروندی با سازمان ها و ادارات مرتبط همکاری و تعامل دارد و آمادگی لازم را برای اجرای طرح های آموزشی مختلف دارد.

وی افزود: ایجاد مسیر دوچرخه سوار از پروژه‌های تعریف شده و در دست بررسی سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری در سال ۹۸ و در راستای توجه ویژه مدیریت شهری به سلامت شهر ؛ سلامت شهروندان خواهد بود.

گوران تاکید کرد:  این سازمان پیگیری های مستمر برای راه اندازی شهرک ترافیک ساری را در دستور کار دارد این شهرک در زمینه فرهنگ سازی و آموزش شهروندی می تواند یاریگر این سازمان در خدمت رسانی به همشهریان باشد.

رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری اولویت فعالیت های این سازمان  را آموزش و فرهنگ سازی برای شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: توجه ویژه به این امر ، کاهش تصادفات ، روان سازی ترافیک و سلامت شهروندان را در پی خواهد داشت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات