انعقاد تفاهم نامه رفاهی بین سازمان تاکسیرانی و درمانگاه شبانه روزی قائم

انعقاد تفاهم نامه رفاهی بین سازمان تاکسیرانی و درمانگاه شبانه روزی قائم

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: به منظور رفاه حال تاکسیرانان و وانت داران، تفاهم نامه رفاهی بین سازمان تاکسیرانی و درمانگاه شبانه روزی قائم منعقد شد که بر اساس آن، شاغلین در این صنف، با ارائه کارت یا دفترچه مجوز دارای تاریخ اعتبار، از ۲۵ درصد تخفیف ویژه این درمانگاه در استفاده از خدمات این درمانگاه، بهره مند می شوند.

عرشیان اضافه کرد: علاوه بر تاکسیرانان و وانت داران، کارکنان سازمان تاکسیرانی نیز با ارائه کارت امور رفاهی می توانند از خدمات و تخفیفات این درمانگاه استفاده کنند.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه، مراجعین به درمانگاه شبانه روزی قائم می توانند از پارکینگ رایگان این درمانگاه واقع در خیابان فردوسی، ساختمان آبادگران استفاده نموده و قبض پارکینگ را پس از تایید درمانگاه به متصدی پارکینگ تحویل دهند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در خاتمه افزود: برای بهره مندی از تخفیفات و پارکینگ رایگان، نیازی به صدور معرفی نامه از سازمان نیست و تاکسیرانان و وانت داران می توانند با ارائه کارت یا دفترچه مجوز دارای اعتبار، به درمانگاه قائم در میدان آزادی (سبزه میدان) مراجعه کنند.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات