با هدف کاهش هزینه ها، پروژه های داخل شهرداری بصورت امانی انجام می شود

با هدف کاهش هزینه ها، پروژه های داخل شهرداری بصورت امانی انجام می شود

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه گفت: اجرای پایش سلامت کارکنان در قالب پروژه سنجش BMI (اندازه گیری شاخص توده بدن) در شهرداری ارومیه در حال اجرا است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ صادق حسین دوستی با بیان اینکه امسال، به نیروی انسانی مدیریت شهری نگاه ویژه می شود، اظهار کرد: توجه  ویژه به نیروی انسانی و احقاء حقوق آنجا منجر به ارتقاء راندمان کاری و در نتیجه توسعه و عمران شهری و رونق اقتصادی می شود .

وی با اشاره به اجرای پایش سلامت کارکنان در شهرداری ارومیه، اظهار کرد: پایش سلامت ۶۰۰ نفر از کارکنان شهرداری  انجام یافته است و مابقی نیز تا پایان سال به اتمام می رسد

حسین دوستی افزود: در این شاخص برای پرسنل شناسنامه سلامت صادر می شود  تا در صورت وجود مشکلات درمانی آن مشکلات رفع شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری در جهت ترویج کاهش هزینه و صرفه جویی درحوزه های مختلف اهتمام می شود، اظهار کرد:  تلاش  می شود با همراهی و مشارکت واحد های مختلف شهرداری  بخشی از پروژه های داخل شهرداری بصورت امانی با هدف کاهش هزینه ها اجرا گردد.

وی از راه اندازی دفتر مشاوره برای رسیدگی به مشکلات  اجتماعی پرسنل و رفع آنها خبر داد و گفت:  دفتر مشاوره برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی پرسنل و رفع آنها با حوزه امر به معروف و نهی از منکر و در فرهنگسرا ها انجام می شود .

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارمیه پی گیری احقاق حقوق پرسنل، ایجاد همگرایی و احساس  تعلق سازمانی، تلاش در جهت توسعه شهرداری الکترونیک و شهرداری هوشمند، توسعه انجام سیستمی امورات شهرداری، ارائه برنامه های چند ساله به واحدهای مختلف شهرداری،  توجه ویژه به نیروی انسانی در ابعاد مختلف، ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف و حقوق شهروندی  از جمله برنامه ها در سال جاری است که معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی برای اجرایی نمودن آنها توجه ویژه دارد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات