مسابقات فوتسال جام رمضان کارکنان شهرداری ارومیه آغاز شد

مسابقات فوتسال جام رمضان کارکنان شهرداری ارومیه آغاز شد

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه کارکنان شهرداری ارومیه از ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن نور شروع و تا ۲۲ خرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه  با بیان این که مسابقات فوتسال جام رمضان کارکنان شهرداری ارومیه  هر روز بعد از افطار راس ساعت ۲۱:۳۰ شروع می شود، اظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۴۲ تیم از سازمان ها و ادارات تابعه شهرداری ارومیه حضور دارند که گروه بندی این مسابقات با حضور نمایندگان و سرپرستان تیم ها طی قرعه کشی مشخص شده است و تیم ها در ۶ گروه ۵ تیمی و ۲ گروه ۶ تیمی گروه بندی شدند.

نوری با بیان اینکه دور اول این مسابقات به صورت دوره ای برگزار خواهد شد که در نهایت از هر گروه ۲ تیم و در مجموع ۱۶ تیم به دور ۸/۱ صعود خواهند کرد ، عنوان کرد:  پس از انجام بازی های حذفی ۸ تیم به دور ۴/۱ و ۴ تیم به دور نیمه نهایی راه می یابند و در نهایت بازی های فینال و رده بندی برگزار خواهد شد و در کل تعداد ۱۰۶ مسابقه اجرا می شود.

به گفته وی سال گذشته نیز مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه کارکنان شهرداری ارومیه با حضور ۳۲ تیم برگزار گردید که امسال ۱۰ تیم بیشتر از سال گذشته در این مسابقات  حضور یافته اند که نشانگر توجه و استقبال همکاران و دلیلی بر اجرای صحیح این مسابقات می باشد.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای دوستی و صمیمیت مابین همکاران شهرداری و استعدادیابی و انتخاب نفرات منتخب رشته فوتسال و اعزام تیم فوتسال شهرداری ارومیه به مسابقات استانی و کشوری دانست.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات