پیگیری مطالبات تاکسیرانان دیدار با مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور

پیگیری مطالبات تاکسیرانان دیدار با مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: در دیداری که با مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، در تهران صورت گرفت، در خصوص مطالبات تاکسیرانان شهر قزوین چون نوسازی تاکسی های فرسوده، بیمه رانندگان تاکسی، لزوم تامین و توزیع اقلام و لوازم یدکی از قبیل لاستیک و غیره بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

وی ادامه داد: در این دیدار، علاوه بر موضوعات یاد شده، گزارشی در خصوص اقدامات سازمان تاکسیرانی قزوین در بحث هوشمند سازی ۱۰ فرایند خدمات سازمان تاکسیرانی و پیشرو بودن سازمان تاکسیرانی در اجرای این طرح و همچنین آماری در خصوص ۱۲۵۰ دستگاه تاکسی فرسوده قزوین و لزوم توجه ویژه به موضوع نوسازی و تهیه بسته های حمایتی برای رانندگان تاکسی به مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور ارائه شد.

عرشیان خاطرنشان کرد: هوشمند سازی ۱۰ فرایند خدمات سازمان تاکسیرانی شهرداری، موجب کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا، کاهش زمان انتظار، سرعت در پاسخگویی به مراجعین، کاهش هزینه تردد و تکریم ارباب رجوع شده است.

وی تصریح کرد: در این دیدار، تاکسی اینترنتی تشریفات بادسان مورد بازدید مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور قرار گرفت و این مقام مسئول اظهار امیدواری کرد که تاسیس این نوع تاکسی در سطح کشور الگوبرداری شود.

عرشیان با بیان این که سازمان تاکسیرانی پایلوت تاسیس تاکسی اینترنتی تشریفات دارای مجوز در کشور است، گفت: این تاکسی به سیستم اینترنت پرسرعت و سیستم اطفای حریق مجهز و دارای ۳ دستگاه نمایشگر پخش فیلم است.

وی ادامه داد: در این تاکسی تشریفات از مسافرین پذیرایی می شود و امکان شارژ گوشی تلفن همراه، لب تاب و تبلت در داخل تاکسی نیز فراهم شده است.

عرشیان در خاتمه خاطرنشان ساخت: حمایت اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از مطالبات مطرح شده تاکسیرانان قزوینی و پیگیری این مطالبات، از دستگاه های متولی و خودروسازان مورد تاکید قرار گرفت.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات