ارتقاء امنیت شهروندان و...

ارتقاء امنیت شهروندان و...

مدیر منطقه دو شهرداری یزد گفت: حفظ و ارتقای امنیت شهروندان و برقراری انضباط اجتماعی با هم افزایی و تعامل نیروی انتظامی، شهرداری، شهروندان و دستگاه های ذیربط تسهیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه در بازدیدی که به همین منظور و به اتفاق فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان یزد، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین و کارشناسان شهرستان از محله حسن آباد انجام شد، به همکاری همه جانبه پلیس و شهرداری در ارتقای انضباط اجتماعی، امنیت عمومی و کیفیت زندگی شهروندان تاکید کرد.

وی افزود: تامین امنیت شهروندان از اصلی ترین وظایف نهادهای عمومی از جمله نیروی انتظامی است که در حقیقت به سرانجام رسیدن این مهم، نیاز به همکاری بین دستگاهی دارد که شهرداری در این خصوص آمادگی خود را اعلام نموده است.

سرهنگ نصیری فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان یزد در این بازدید با بیان این که تعامل موثر نیروی انتظامی و مدیریت شهری در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان الزامی است، تصریح کرد: منطقه دو شهرداری یزد یکی از امن ترین مناطق شهر است و در حوزه انتظامی به لطف خداوند، در منطقه مشکل نگران کننده ای نداریم و ضریب امنیت بالایی را شاهد هستیم.

وی از تعامل و همکاری شهرداری تقدیر نمود و گفت: در سایه تعامل ارگان ها و نهادهای خدمات رسان به شهروندان شاهد ایجاد نظم و آرامش در کلیه پارک های سطح منطقه باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات