بیست و دومین جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی برگزار شد

بیست و دومین جلسه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی برگزار شد

جلسه بیست و دوم هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با حضورکلیه اعضاء در محل سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد،در ابتدای این جلسه رئیس سازمان گزارشی از فعالیتهای دو هفته اخیر از جمله نشست روسای سازمان های کشور در شیراز،مبنای قیمت تمام شده ساختمان، قانون جدید نظام مهندسی،تغییر حق الزحمه شهرستانها و بازدید از دفاتر نمایندگی ابرکوه و اشکذر را ارائه نمود.
برگزاری همایش معماران ،نشست چهارم کانون تفکر، نشست شبهای علمی ،شرکت در جلسه موسسه کوثر برای مشارکت سازمان  نظام مهندسی در طراحی و نظارت  بر ساخت و سازهای این موسسه، ارتقاءکیفیت محل دفاتر سازمان درشهرستانها از دیگر فعالیتهایی بود که دکتر سالاری در جلسه گزارش نمود.
در ادامه،کتر جواهری گزارشی در مورد ظرفیت دفاتر حقیقی و شرکت های حقوقی ارائه نمود وتصمیم شورای مرکزی در این زمینه را مطرح کرد.
همچنین گزارش جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون موضوع سیل و پیشنهاد پیگیری سازمان در مورد حوادث طبیعی را ارائه نمود. سپس پیشنهاد برگزاری مسابقه برای ساختمان دفاتر نمایندگی شهرستانها و تدوین ملاک ها و معیارها معماری خوب استان توسط مهندس علاقبند داده شد.
در این جلسه آیین نامه پیشنهادی حقوق ودستمزد جدید کارکنان سازمان مطرح شد که با آئین نامه پیشنهادی به شرط اصلاح بند۴ موافقت شد. در پایان، اسامی داوطلبان کمیسیون های تخصصی معماری،شهرسازی، برق و نقشه برداری مطرح و اعضای این کمیسیون ها به شرح ذیل انتخاب شدند:
کمیسیون تخصصی معماری: آقایان بخشش،میروکیلی،پدرام جعفر بیگی،صادق احمدی،احسان نوری ،فخرالدین  و خانم اسماعیلی
کمیسیون تخصصی شهرسازی: خانم سعیده شجاع و آقایان اکبری،سعدانیه،قادریان والا،منتظرالحجه و شکاری به عنوان عضو اصلی خانم مرجان منتظری به عنوان عضو مدعو
کمیسیون تخصصی برق: خانم اخوان کفاش وآقایان جلالی زاده،منصوری، نشاسته گر،جوادی مهریزی،دستمالچیان و مجاهدیان
کمیسیون تخصصی نقشه برداری: آقایان نقدی،علی پور،آقا باقری بازار گرد، سعید ابوئی مهریزی،هوشمند زاد و عبقری

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات