فعالیت کارگروه های علمی، فرهنگی و هنری طرح پایلوت ناجیان آب روستا

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: با پایان تعطیلات نوروز ۹۸ دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم مجموعه آموزشی ام هانی که در اجرای طرح پایلوت ناجیان آب روستا مشارکت دارند، فعالیت خود را در سه کارگروه علمی، فرهنگی و هنری با موضوع نجات آب آغاز کرده و همزمان با آغاز امتحانات به کار خود پایان خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، کاظم جم با اعلام این خبر افزود: در طرح پایلوت ناجیان آب روستا، معلمان و دانش آموزان از ابتدای نیمسال دوم تحصیلی با حضور مستمر نماینده این شرکت در سطح آموزشگاه از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی متنوع با مفاهیم نجات آب آشنا شده و همزمان با پایان تعطیلات نوروزی فعالیت های خود در قالب کارگروه های سه گانه طرح آغاز کردند.

جم خاطرنشان ساخت: در تجربه اجرای طرح پایلوت ناجیان آب روستا، کارشناسان شرکت مشاور طرح به صورت هفتگی و مستمر در آموزشگاه حضور یافته و مراحل آموزش و جلب مشارکت مخاطبان را گام به گام به پیش برده است. همچنین در بخش مشارکت دانش آموزان، مجموعه متنوعی از برنامه ها از جمله اجرای تئاتر، سرود، استندآپ کمدی، هنرهای تجسمی، پژوهش های علمی، ابداع و اختراع و ... در دستور کار قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: دستاوردهای این طرح و نتایج فعالیت های دانش آموزان طی مراسمی در ابتدای سال تحصیلی آینده به نمایش درخواهد آمد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات