برگزیدگان سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی صنعت آب و برق معرفی شدند

برگزیدگان سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی صنعت آب و برق معرفی شدند

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، شصت و یکمین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت نیرو به ریاست محسن بختیار، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی و سرپرست معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و با حضور شاه نظری، رئیس امور مدیریت مشاغل و نظام‌های پرداخت سازمان اداری و استخدامی کشور و تعدادی از مدیران ستادی و شرکت‌های مادرتخصصی برگزار شد.
در این جلسه در راستای اجرای بخشنامه جشنواره شهید رجایی عملکردهای برتر در  سه بخش "سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی"، "افراد موثر در محورهای عمومی و اختصاصی" و "شرکت‌های برتر در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ شرکت‌های زیرمجموعه" معرفی شدند.
در این نشست «شرکت توزیع نیروی برق یزد به عنوان دستگاه استانی برتر بخش برق»، «شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به عنوان دستگاه استانی برتر بخش آب» و «شرکت آب و فاضلاب شهری قم به عنوان دستگاه استانی برتر بخش آبفا» در سطح دستگاهی جشنواره شهید رجایی انتخاب شدند.
همچنین شرکت توانیر در مجموع امتیازات عمومی و اختصاصی و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در رشد امتیازات به عنوان شرکت ملی برتر در سطح دستگاهی معرفی شدند.
در بخش افراد موثر در محورهای عمومی و اختصاصی نیز ویدا طاهری، رسول اسماعیل‌زاده، محمد حسین‌پور  و حسین توکلی از شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در محور اصلاح ساختار سازمانی و ناصر آزادی، سید محمدباقر قلعه‌بندی و نیوشا ترکمان از حوزه ستادی وزارت نیرو در محور سرمایه انسانی به عنوان افراد موثر در بخش‌های یاد شده معرفی شدند.
همچنین در محور بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره‌وری نیز مسعود قنبرزاده، محمدحسین شریعت خواه، عبدالرضا فاتح  و ارسلان روح‌نواز از شرکت توانیر و در محور آب و فاضلاب هم حمیدرضا کشفی، علی سیدزاده، کامران اسماعیلی و امیرحسین رقیمی از شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به عنوان افراد موثر در بخش‌های یاد شده معرفی شدند.
براساس ارزیابی صورت گرفته محمدرضا گلزاری، فراز رابعی غلامی، سیدمحمد آهویی و غزال جعفری از شرکت مدیریت منابع آب ایران به عنوان افراد موثر محور آب و سعید الاهی از معاونت برق و انرژی، حمیدرضا عظیمی از شرکت تولید نیروی برق حرارتی، ساعد راعی و محمدحسین شریعت‌خواه از شرکت توانیر به عنوان افراد موثر در محور برق و انرژی معرفی شدند.
همچنین براساس ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ شرکت‌های زیرمجموعه، شرکت‌های سهامی آب منطقه‌ای خراسان رضوی، آب و فاضلاب روستایی استان یزد، آب و فاضلاب استان قم، برق منطقه‌ای فارس، توزیع نیروی برق استان یزد، مدیریت تولید شهید رجایی و نیروگاه سفیدرود توانسته‌اند به عنوان شرکت‌های برتر زیر مجموعه وزارت نیرو در زمینه در راستای استقرار نظام مدیریت عملکرد معرفی شوند.

لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات