بهسازی و رسیدگی به فضای سبز در منطقه دو

بهسازی و رسیدگی به فضای سبز در منطقه دو

عملیات پاکسازی، بهسازی و رسیدگی به فضای سبز سطح منطقه دو شهرداری اهواز توسط نیروهای فضای سبز این حوزه بصورت مطلوبی در حال انجام است.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه دو شهرداری اهواز ، دغاغله با اعلام این مطلب افزود: اقدامات گسترده ای در حوزه فضای سبز این منطقه انجام شده که اجرای عملیات بهسازی و پاکسازی فضای سبز در حاشیه و رفیوژ میانی بزرگراهها، اصلاح فضای سبز سطح بوستان ها و معابر اصلی منطقه از جمله آن است.

به گفته دغاغله این عملیات شامل آماده سازی بستر کاشت گلهای فصلی، حذف علفهای هرز و بوته ها، کود دهی و تغذیه، برگ کشی، بازپیرایی، تشتک زنی، حاشیه زنی، شستشوی پیاده روهای پارکها، روفت و روب، هرس فرم درختچه ها، آبیاری و پاکسازی کلی فضاهای سبز بوستانها، رفیوژها، رمپ و لوپها در آیلند و میدان هجرت، ساعت، پلیس، فلسطین، صیاد شیرازی، سی متری و کمر بندی کیان آباد، بلوار امام رضا(ع)، خیابان انقلاب، سپاه، بوستان کوثر ۲و بلوار مدرس انجام گردیده و این امر همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: رسیدگی به فضای سبز و بوستان های سطح منطقه در گام نخست علاوه بر تغییر چهره شهری       می تواند آرامش روانی را برای شهروندان به همراه آورد.

وی افزود: همکاری و همراهی همیشگی مردم با شهرداری باعث ایجاد پیشرفت و توسعه یک شهر خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات